[»] auto su 100l baku
0.011
*SSS:
Tai BMW yra su 80L arba 100L talpos bakais, pvz 5 klasės 80L bakas, o 7 klasės 102L talpos
[*]14.01.25|15:16|
@CkE:
aš, kaip prijaučiantis mažesniam užterštumui pasakyčiau, kad tada jis blogiausias
Redaguotas: 01.25 13:42
[*]14.01.25|13:41|
¤House:
Beje, pasirodo Baltarusiškas kuras yra vienas iš geresnių ir žinoma gaila, kad yra minusas didelis jo, didelė tarša ir dūmingumas. :(
[*]14.01.25|13:38|
¤House:
Kaip tik tai ir turėjau galvoje. :D :H
[*]14.01.25|13:37|
@Taduze:
Su fūros galva važiuot apsipirkti reikia :D :D
[*]14.01.25|13:27|
¤House:
Aš galėčiau pasiūlyti ir tokių kur telpa 700-1200l. :xe:
[*]14.01.25|12:22|
@imagGO:
bugatti veyron, bet spėju, kad ji naujesnė... :D
[*]14.01.25|12:20|
¤House:
6ne9 ne į visus passat'us telpa 80l, kai kuriuos telpa ir 100l. Jeigu neklystu 80l telpa tik į sedanus, o pas mane yra Variant (universalas) tai telpa visas 100l. Tik pas mane b4 jau, tai gal ne į temą kiek. :D
Redaguotas: 01.25 11:49
[*]14.01.25|11:48|
@tautwiuxxx:
oho cia taip atpigo kuras :hmz:
[*]10.09.29|23:36|
@Dolitlis:
o iš rusų apsimokės :p
[*]10.09.29|22:20|
---
^ AutoMoto
« Forumas
« Pagrindinis
---
© xneox.com