[»] auto su 100l baku

0.011
*SSS: Tai BMW yra su 80L arba 100L talpos bakais, pvz 5 klasės 80L bakas, o 7 klasės 102L talpos
[*]14.01.25|15:16|

@CkE: aš, kaip prijaučiantis mažesniam užterštumui pasakyčiau, kad tada jis blogiausias
Redaguotas: 01.25 13:42
[*]14.01.25|13:41|

¤House: Beje, pasirodo Baltarusiškas kuras yra vienas iš geresnių ir žinoma gaila, kad yra minusas didelis jo, didelė tarša ir dūmingumas. :(
[*]14.01.25|13:38|

¤House: Kaip tik tai ir turėjau galvoje. :D :H
[*]14.01.25|13:37|

@Taduze: Su fūros galva važiuot apsipirkti reikia :D :D
[*]14.01.25|13:27|

¤House: Aš galėčiau pasiūlyti ir tokių kur telpa 700-1200l. :xe:
[*]14.01.25|12:22|

@imagGO: bugatti veyron, bet spėju, kad ji naujesnė... :D
[*]14.01.25|12:20|

¤House: 6ne9 ne į visus passat'us telpa 80l, kai kuriuos telpa ir 100l. Jeigu neklystu 80l telpa tik į sedanus, o pas mane yra Variant (universalas) tai telpa visas 100l. Tik pas mane b4 jau, tai gal ne į temą kiek. :D
Redaguotas: 01.25 11:49
[*]14.01.25|11:48|

@tautwiuxxx: oho cia taip atpigo kuras :hmz:
[*]10.09.29|23:36|

@Dolitlis: o iš rusų apsimokės :p
[*]10.09.29|22:20|

---
^ AutoMoto « Forumas « Pagrindinis
---

* * Gen. time: 0.0118
* © xneox.com