[»] SAVAITĖS DISKUSIJA: Mistika, ezoterika

0.0109
@Xwalixas: Tema rakinama, diskusija baigta, pliusai paskirti. :)
[*]11.11.20|20:24|

¤Vulcano: Hamleta skaitė jis :D tėvo šmekla pamatė
[*]11.11.18|06:49|

*Liudesys: nu cia paistalai:D mieliau jau paskaityciau koki kiberpankini apsakyma apie tai,ka veikia programos ir zaidimai po to,kai isjungiamas kompas arba sugedes ismetamas i savartyna:D
Redaguotas: 11.18 18:27
[*]11.11.18|00:23|

keats: čia apie bendravima su dvasiomis. nežinau kaip ten su samonės pakitimais. Jungas sakosi matęs keleta haliucinacijų, kuriose jam pasirodė mirę daugai, ir tų haliucinacijų metu jis tarytum išliko visiškai samoningas, tai yra, suvokė, jog tie draugai mirę, tačiau šiek tiek pakito realybė: nesistebėjo, kad štai atėjo mirusysis ir kalba jam, ir netgi atsikėlęs mėgino sekt paskui kvieiantį eit su juo mirusįjį.
[*]11.11.17|13:42|

keats: susikurt kiekvienas iš mūsų.
[*]11.11.17|13:39|

keats: sapnų šia tema yra toks: prieš pat motinos mirtį jis susapnavo mirusį tėva, kuris Jungo teiravosi apie santuokos psichologija. taigi, Jungas teigų, jog įmanoma, kad dvasios nori užmegzt su mumis kontakta, tačiau jokiu būdu ne tam, kad pasidlaintų turimomis žiniomis, o tik tam, kad pačios jų įgytų. taip pat mano JUngas pažymi, kad pomirtinis pasaulis yra per daug npažinus mums, todėl negalime žinoti nieko tikro, ir visa tai, ka jis kalba, tėra jo asmeninis mitas. lygiai taip pat tokius mitus gali
[*]11.11.17|13:39|

keats: Lape, štai ka galėtų atsakyti Jungas. remdamasis savo paties sapnų stebėjimu, jis teigia, kad jei prielaida, jog egzistuoja anapusinis pasaulis, teisinga, ir jei tiesa, kad ten patenka mirusiųjų dvasios bei tame pasauly gali būt aktyvios, tai jos nėra visažinės. viskas, ka jos žino, yra tai, ka žinojo iki nuirštant. blogiausia, jog tame anapusiniam joms nėra galimybių gyti žinių, todėl įmanoma, kad kartais jos gali kreiptis į žmones, kurie, jų manymu, tų žinių turi. vienas įsimintiniausių Jungo
[*]11.11.17|13:36|

LapeAu: reakcija i Keats posta apie Junga: kalbant apie archetipus, nera niekur uzsimenama apie pakitusia samone, kaip kad teigia Xwalixas.;>
[*]11.11.17|11:04|

*Liudesys: pastaba-ir sarlatanai ,ir gydytojai paveikt gali tik tada JEI ZMOGUS PATS TO NORI! samoningai ar gal nesamoningai magijos atveju yra tam nusiteikes. aisku dar yra kategorija zmoniu,kuriuos lengva paveikt ar hipnoze ar mulkinimu.bet apie tokius ner ka ir kalbet
Redaguotas: 11.14 15:50
[*]11.11.14|15:49|

*Liudesys: nera jokiu dvasiu,spiritizmu ir panasaus shudo!:D savihipnoze tai! (o atvejis kazkieno minetas su shamanu tai kaip ir koks kodavimas) zodziu sarlatanai tai panaudoja pinigu darymui ar bauginimui, o koks issilavines profesorius tai panaudoja pvz kodavimui nuo alkoholio ar rukymo. va ir visas skirtumas- visa "magija" atrodo efektingai, o mokslas yra EFEKTYVUS!
[*]11.11.14|15:43|

---
^ Archyvas « Forumas « Pagrindinis
---

* * Gen. time: 0.0119
* © xneox.com