[»] Banko Snoras nacionalizavimas
0.0112
¤Taduze:
Bankui kaput, tik skolos lieka. Dabar kalba kad jau nuo sausio matė negeroves tame banke. Tai ko nieko nedarė?
[*]11.12.05|22:07|
¤imagGO:
Faktas tas, kad esant lietuvos bukų senių bukumui, tuoj puls visi išsiiminėti pinigus ir bankas bus privestas prie bankroto.
[*]11.11.26|00:43|
¤Daumis3:
Paleido Antonovą ir Baranauską už užstatą :d. // juk buvo išvardinę bankus, kur galimai vykdoma panaši veikla, kaip Snore. Ūkio Bankas pateko tarp jų. Bet artimiausiu metu nemanau, kad bus lendama prie kitų "nešvarių" bankų.
[*]11.11.25|20:35|
lll:
labas rytas, niekas Romanovo neims, jeigu tokių pat nesąmonių nepridirbs
[*]11.11.25|15:14|
@Joskis:
Ta wisa staigi nacionalizacija nelabai graziai kwepia.Kas toliau?Romanowo bankas?
[*]11.11.25|13:47|
*Taduze:
Latvijoj kaip ir lietuvoj indėliai yra apdrausti iki 100 000 eurų. Jei neviršija indėlis tokios sumos atgaus. Bet kažin kaip bus su įmonių sąskaitom. Nes snorui bankroto bylą kelia.
[*]11.11.25|08:21|
¤Vulcano:
Nemokus bankas tapo. Tipo jie pasieme obligaciju už 3mln su 8% palukanom kai paprastiem klientams palukanos buvo nuo 4iki10%. Tai gerai kad uždare, bet pensininkai verkia kad tik po 500lt pasimt leidžia
[*]11.11.25|08:05|
¤Daumis3:
Vulcano, jei nebūtumėm nacionalizavę Snoro, tai ir jų tam bankui viskas gerai būtų. Padėt jiems, tai galima, tik iš kur tiek pinigų sukrapštyt?? :hmz:
[*]11.11.25|07:52|
*Taduze:
Pataisysiu. Pusės milijardo prašo latviai.
[*]11.11.25|07:41|
@Loganas:
pusės milijardo, vulcano
[*]11.11.25|07:41|
---
^ Archyvas
« Forumas
« Pagrindinis
---
© xneox.com