[»] Banko Snoras nacionalizavimas

0.0112
¤Taduze: Bankui kaput, tik skolos lieka. Dabar kalba kad jau nuo sausio matė negeroves tame banke. Tai ko nieko nedarė?
[*]11.12.05|22:07|

¤imagGO: Faktas tas, kad esant lietuvos bukų senių bukumui, tuoj puls visi išsiiminėti pinigus ir bankas bus privestas prie bankroto.
[*]11.11.26|00:43|

¤Daumis3: Paleido Antonovą ir Baranauską už užstatą :d. // juk buvo išvardinę bankus, kur galimai vykdoma panaši veikla, kaip Snore. Ūkio Bankas pateko tarp jų. Bet artimiausiu metu nemanau, kad bus lendama prie kitų "nešvarių" bankų.
[*]11.11.25|20:35|

lll: labas rytas, niekas Romanovo neims, jeigu tokių pat nesąmonių nepridirbs
[*]11.11.25|15:14|

@Joskis: Ta wisa staigi nacionalizacija nelabai graziai kwepia.Kas toliau?Romanowo bankas?
[*]11.11.25|13:47|

*Taduze: Latvijoj kaip ir lietuvoj indėliai yra apdrausti iki 100 000 eurų. Jei neviršija indėlis tokios sumos atgaus. Bet kažin kaip bus su įmonių sąskaitom. Nes snorui bankroto bylą kelia.
[*]11.11.25|08:21|

¤Vulcano: Nemokus bankas tapo. Tipo jie pasieme obligaciju už 3mln su 8% palukanom kai paprastiem klientams palukanos buvo nuo 4iki10%. Tai gerai kad uždare, bet pensininkai verkia kad tik po 500lt pasimt leidžia
[*]11.11.25|08:05|

¤Daumis3: Vulcano, jei nebūtumėm nacionalizavę Snoro, tai ir jų tam bankui viskas gerai būtų. Padėt jiems, tai galima, tik iš kur tiek pinigų sukrapštyt?? :hmz:
[*]11.11.25|07:52|

*Taduze: Pataisysiu. Pusės milijardo prašo latviai.
[*]11.11.25|07:41|

@Loganas: pusės milijardo, vulcano
[*]11.11.25|07:41|

---
^ Archyvas « Forumas « Pagrindinis
---

* * Gen. time: 0.012
* © xneox.com