[»] SAVAITĖS DISKUSIJA: Gyvūnų teisės.

0.0102
@Xwalixas: Diskusija baigta, o pliusai paskirti, tema rakinama ir keliauja i archyva. ;)
[*]11.11.27|21:25|

*Taduze: Jau išsisėmė tema.
[*]11.11.24|21:19|

@Xwalixas: Tai kad viską jau už mane pasakėte ir kur kas geriau. :(
[*]11.11.22|22:04|

*Taduze: Gal nespėja:) o kuri tema jam rūpi? Ateis pašventins kickais ir užrakins:D net online nesimato:(
Redaguotas: 11.22 21:54
[*]11.11.22|21:50|

*Liudesys: aha,reikejo tema uzrakint po mano reziume:) bet tai valiksas irgi geras-pats savo forume neisijungia i tokia rimta ir gan gyva diskusija.ir tuo labiau kad jam rupimu temu buvo uzkabinta nemazai
Redaguotas: 11.22 21:42
[*]11.11.22|21:42|

*Taduze: Mes čia taip jau visai OT skeliam:D ale kiek vabalų žus ant sunkvežimių langų kurie veš medžiagas naujai elektrinei. Pažeidžiamos vabalų teisės į sveikata ir givybę:lol: uždraust statyt.
[*]11.11.22|21:36|

*Liudesys: faktas,kad pabrangs! va jei taip pasakytu-na gerai,atiduokim skola lietuviam,parduokim jiem dabar po 8centus,o eksportuokim po 50centu,tada turbut surengciau koki kubilo ir naujos ae palaikymo mitinga!:D
[*]11.11.22|21:28|

*Taduze: Tiesa. Svarbiausia uždarė pabrango elektra. O kai naują atidarys dar pabrangs. Auksinė logika:D
[*]11.11.22|21:25|

*Liudesys: ignalinos ae elektros kilovatvalandes savikaina buvo 7,5 cento. baltarusiam parduodavo uz 8centus. ir jie dar nesumokedavo!reikdavo prasinet,tai traktoriais dali atidave. na,o lietuvis paprastas mokejo 33-35centus!!! va ir visa logika-kokio bybio mum ta atomine,su jos panaudoto kuro laidojimo problema,su gresme.kai svetimiem vos ne dykai ta elektra dalinama(na uz puse cento) ,o saviem 70kartu brangiau parduodama!!!
[*]11.11.22|21:22|

*Taduze: Panaudojant saule vėją vandenį, ir tuos visokius geoterminius, šiluminių net nereikėtų. Atominės taip gan švarios bet kur lietuvai tiek tos elektros dėt?
[*]11.11.22|21:19|

---
^ Archyvas « Forumas « Pagrindinis
---

* * Gen. time: 0.0111
* © xneox.com