[»] SAVAITĖS DISKUSIJA: GMO, maisto priedai

0.0098
@Xwalixas: Diskusija baigta.
[*]11.12.06|16:55|

*Liudesys: o stai vos ne traktatas apie taduzes uzklausta e :) http://ctv.lt/video/masonai_e/autoplay.1
[*]11.12.05|16:07|

*Liudesys: Aš linkęs pripažinti, kad ne visada esu teisus, tačiau neteisus nesu niekada :crazy:
[*]11.12.05|03:47|

Keats: Žinoma. Bet tavo interpretacija, liūdesy, neatitiko faktų. Anoj žinutėj nebuvo nieko, kas leistų dėt lygybės ženklą tarp "domėjimosi" bei "tapimo". Sutik, interpretacijos nevisad būna teisingos.
[*]11.12.05|02:31|

*Liudesys: o va jeigu nesugeba minties isreikst,tai pasidaro bet kieno teise ja interpretuot kaip nori:)
[*]11.12.05|01:45|

Keats: Aš ir nesupratau sharlio paskutinių žodžių, bet ten tikrai nesakoma, jog tapsit bandymų triušiais, jei domėsitės bandymais. Manau, tai buvo klausimas ("dabar tie bandymai draudžiami, tai gal jūs pabūsit bandymų triušiais"), skirtas tiems, kurie, mačiau, sakė, kad bet kokie genetiniai tyrimai yra gėris.
[*]11.12.04|22:00|

@CIONGAS: As pries,bet tai neiswengiama ateities kryzius
[*]11.12.04|21:40|

¤Taduze: Kokie bandymai?
[*]11.12.01|19:07|

*Liudesys: senai tokia kvaila minti teko skaityt:O jei pasidomesim tais bandymais,tai mes pabusim bandymu triusiais? :D / o siaip tai ir taip esam bandomi triusiai-jau vien ko vertas buvo komunizmo bandymas! dabar patekom i eurosojuzo bandymu laboratorija su vaivorykstinem veliavom. ir jauciu,kad dar greit nemirsim:D
Redaguotas: 11.30 15:36
[*]11.11.30|15:35|

sharlis: tai pasidomekit mokslo istorija. Kokie bandynai buvo atliekami su zmomem, kuriu ir aprasinet nesinori. Uz juos niekas nenubaude, nes tai pasauliui suteike daugiau naudos. Dabar draudzia tuos bandymus, tai tada jus pabusit bandymu triusiais
[*]11.11.30|09:40|

---
^ Archyvas « Forumas « Pagrindinis
---

* * Gen. time: 0.0107
* © xneox.com