[»] Pridėtinės vertės mokesčio kėlimas.

0.0107
-Shrekas: Jei patvirtins bus nesamone
[*]11.11.30|21:38|

¤Taduze: Bog kodėl tu teisus? :D
[*]11.11.30|20:24|

-bog: jei saziningai dirbtu, uztektu tu pinigu, bet neee, milijonus valdovu rumam, dar belenkam, tai po to ziuri, kad nera uz ka moket penciju blead. ot stervos, o per pvm aisku lengviausia surinkt pinigu
[*]11.11.30|20:22|

*RomiK69: Nu ir patys ten kazka zada sau mazint... Islaidas ministerijom ar kazkas panasaus :)
[*]11.11.30|20:07|

Ozhka: dar daugiau zmoniu prades vazinet i lenkija apsipirkinet, tai tiek ir surinks pajamu is tu pakeltu mokesciu.jei nori kad zmones pradetu daugiau pinigu leisti, reikia mokescius mazinti o ne didinti
[*]11.11.30|20:04|

¤Taduze: Labai "protingi" vadovauja lietuvai. Kai visur mažėja, bent maistui, lietuvoj kyla.
[*]11.11.30|18:42|

LeDeux: Nenustebino nei kiek, va jei butu pasake kad sumazins tai tikrai butu naujiena. Dabar nieko nauja :D bus ir dar blogiau
[*]11.11.30|18:27|

¤daumis3: Vietoj to, kad patys "susiverstu dirzus", tai didina PVM.
[*]11.11.30|18:16|

*RomiK69: Ka cia primanysi, taip pinigu nera, bus dar maziau :)
[*]11.11.30|14:03|

¤Taduze: Ministras pirmininkas Andrius Kubilius prakalbo apie PVM didinimą. Argumentuoja tuo kad vyriausybė nebeturi iš ko mažinti išlaidų todėl reikia kelti mokesčius. Ką apie tai manote?
[*]11.11.30|13:44|

---
^ Archyvas « Forumas « Pagrindinis
---

* * Gen. time: 0.0114
* © xneox.com