[»] Rinkimai Rusijoje.
0.0101
-bog:
na matai, sambrūzdį kažkas sukėlė, tai dėl akių nusileido truputį :xe:
[*]11.12.05|20:27|
¤Taduze:
Bet va putinas šiek tiek nusileido ir partija "vieningoji rusija" šįkart mažiau balsų gavo. Palyginus su praeitais rinkimais:D
[*]11.12.05|18:58|
*Liudesys:
tik prie Jelcino vyko judejimas link demokratijos. o dabar apie demokratija ruskyne butu kvaila net kalbet
[*]11.12.05|18:53|
@CIONGAS:
As tik zodi skaites demokratija,o jos nemates rusijoj,bet man wienodaj
[*]11.12.05|18:51|
@Xwalixas:
Rinkimai Rusijoje tas pats, kas rinkimai Baltarusijoje. :d
[*]11.12.05|18:38|
-bog:
"del akiu" egzistuoja
[*]11.12.05|18:27|
¤Taduze:
Ar tikrai demokratija rusijoje egzistuoja?
[*]11.12.05|18:09|
---
^ Archyvas
« Forumas
« Pagrindinis
---
© xneox.com