[»] Rinkimai Rusijoje.

0.0101
-bog: na matai, sambrūzdį kažkas sukėlė, tai dėl akių nusileido truputį :xe:
[*]11.12.05|20:27|

¤Taduze: Bet va putinas šiek tiek nusileido ir partija "vieningoji rusija" šįkart mažiau balsų gavo. Palyginus su praeitais rinkimais:D
[*]11.12.05|18:58|

*Liudesys: tik prie Jelcino vyko judejimas link demokratijos. o dabar apie demokratija ruskyne butu kvaila net kalbet
[*]11.12.05|18:53|

@CIONGAS: As tik zodi skaites demokratija,o jos nemates rusijoj,bet man wienodaj
[*]11.12.05|18:51|

@Xwalixas: Rinkimai Rusijoje tas pats, kas rinkimai Baltarusijoje. :d
[*]11.12.05|18:38|

-bog: "del akiu" egzistuoja
[*]11.12.05|18:27|

¤Taduze: Ar tikrai demokratija rusijoje egzistuoja?
[*]11.12.05|18:09|

---
^ Archyvas « Forumas « Pagrindinis
---

* * Gen. time: 0.0108
* © xneox.com