[»] Naujienų / aktualijų subforumas?! 3 K
0.0103
¤Taduze:
Velniai nematė. Gerai ir taip. Va sukuriu temą apie ką nors aktualaus. Kas nori tas ir pasisako. O po paros į kapus:D
[*]11.12.06|22:36|
@Xwalixas:
Neliudek. :( Sugalvosime ka nors geriau. ;)
[*]11.12.06|22:32|
¤Taduze:
:L :@ :L :o :K
[*]11.12.06|22:21|
@Xwalixas:
Gerai. Kaip kno nusprendė, taip ir padarysime. O naujienų niekas neskaito ir nepostina, nors yra tam skirta tema. :(
[*]11.12.06|22:10|
¤kno:
Nereikalingas, nes tas naujienas galima rašyti ir į tam tikrą atskirą temą. Tai galbūt netgi naudingiau būtų. :) O subforumas nemanau, kad būtų lankoams + tau ir dviejų čia esančių mirusių sub neužtenka? :)
[*]11.12.06|22:04|
¤Taduze:
33 ir 66 kur 1% balsavusių?:D nelimpa naujovės.
[*]11.12.06|22:00|
@Xwalixas:
Dabar jau aš ats balsavau, kad nereikalingas. :(
[*]11.12.06|21:56|
¤Taduze:
Kas balsavote parašykit savo nuomonę, reikia ar nereikia ir kodėl:)
[*]11.12.06|12:13|
@Xwalixas:
Kaip manote, ar yra reikalingas toks dalykas? Jame būtų dalykai, susiiję su naujienomis, aktualijomis, vykstančiomis būtent dabartiniu momentu ir nesimaišytų su kitomis, ilgalaikėmis temomis. Ką manote? Pritariate ar ne? O gal turite kokių pasiūlymų dėl to?
[*]11.12.05|20:20|
---
^ Archyvas
« Forumas
« Pagrindinis
---
© xneox.com