[»] SAVAITĖS DISKUSIJA: Klonavimas
0.0101
¤DonTjero:
Nebėr ko tęst :D nežinau, vistiek manau, kad klonavimas tik dar pablogintų padėtį ir paspartintų nacionalinės valsybės išnykimą, galbūt klystu
[*]11.12.28|08:07|
@CIONGAS:
klonuosim kad taves daugiau cia butu :D
[*]11.12.25|17:42|
¤Taduze:
Aš kaip ir radžis. Nepakartojamas:lol:
[*]11.12.25|17:33|
@CIONGAS:
as klonuosiu tave taduze :D
[*]11.12.25|16:44|
¤Taduze:
Tai kad sunervino. Nes tjeris gali būti teisus. Ir tada gėjai užvaldys pasaulį:(
[*]11.12.25|16:39|
@Xwalixas:
Tęskit diskusiją, o tai klonuosiu jus visus. :kirvis: :D
[*]11.12.24|19:44|
¤Taduze:
Nu aš nesu labai jau aršūs nacionalistas, bet lietuvoj kitatautis man visada liks kitatautis. O apie tuos visus kur dabar madoj (gėjai)... Gal praeis ta mada?:hmz:
[*]11.12.22|18:21|
*Liudesys:
na esme tame,kad ar jus priestarausit progresui ar ne- vistiek piderastai,kosmopolitai,zydai ir kitos atmatos dirba ir dirbs savo darba. ir nieko negali padaryt,kai kosmopolito savoka yra zajebis,kai zmogus be tautos,be lyties,be isitikinimu yra visaip skatinamas. o nacionalistas taip pat smerkiamas,kaip komunistu laikais.paradoksas. bet zmogus be praeities-zmogus be ateities.bet uztat tokius lengviausia valdyt!
[*]11.12.22|15:24|
¤Taduze:
Sakyk. Tik pasistenk nesikeikti:D įdomu man:)
[*]11.12.21|06:29|
*Liudesys:
labai daug ka galeciau pasakyt i paskutinius kelis postus.gal todel nesakysiu nieko:crazy:
[*]11.12.20|21:31|
---
^ Archyvas
« Forumas
« Pagrindinis
---
© xneox.com