[»] SAVAITĖS DISKUSIJA: Klonavimas

0.0101
¤DonTjero: Nebėr ko tęst :D nežinau, vistiek manau, kad klonavimas tik dar pablogintų padėtį ir paspartintų nacionalinės valsybės išnykimą, galbūt klystu
[*]11.12.28|08:07|

@CIONGAS: klonuosim kad taves daugiau cia butu :D
[*]11.12.25|17:42|

¤Taduze: Aš kaip ir radžis. Nepakartojamas:lol:
[*]11.12.25|17:33|

@CIONGAS: as klonuosiu tave taduze :D
[*]11.12.25|16:44|

¤Taduze: Tai kad sunervino. Nes tjeris gali būti teisus. Ir tada gėjai užvaldys pasaulį:(
[*]11.12.25|16:39|

@Xwalixas: Tęskit diskusiją, o tai klonuosiu jus visus. :kirvis: :D
[*]11.12.24|19:44|

¤Taduze: Nu aš nesu labai jau aršūs nacionalistas, bet lietuvoj kitatautis man visada liks kitatautis. O apie tuos visus kur dabar madoj (gėjai)... Gal praeis ta mada?:hmz:
[*]11.12.22|18:21|

*Liudesys: na esme tame,kad ar jus priestarausit progresui ar ne- vistiek piderastai,kosmopolitai,zydai ir kitos atmatos dirba ir dirbs savo darba. ir nieko negali padaryt,kai kosmopolito savoka yra zajebis,kai zmogus be tautos,be lyties,be isitikinimu yra visaip skatinamas. o nacionalistas taip pat smerkiamas,kaip komunistu laikais.paradoksas. bet zmogus be praeities-zmogus be ateities.bet uztat tokius lengviausia valdyt!
[*]11.12.22|15:24|

¤Taduze: Sakyk. Tik pasistenk nesikeikti:D įdomu man:)
[*]11.12.21|06:29|

*Liudesys: labai daug ka galeciau pasakyt i paskutinius kelis postus.gal todel nesakysiu nieko:crazy:
[*]11.12.20|21:31|

---
^ Archyvas « Forumas « Pagrindinis
---

* * Gen. time: 0.0109
* © xneox.com