[»] Telefono kaip modemo prijungimas prie PC

0.0334
@Mantinijo: Mintis? Naudoti savo telefono aparatą kaip išorinį modemą interneto prieigai. Ko reikės? 1) PC 2) Telefonas 3) Kabelis (jei ne per BT jungsies) 4) Užsakyta paslauga pas operatorių (čia ne tas pats, kaip GPRS ar WAP. Pasitikrink, ar operatorius teikia tokią paslaugą (nors turėtų) ir kokios kainos vaikšto, nes apmokestinimas yra žiaurus) Optional - įkroviklis (telefonas greitai "sėda" Pradėkim! Jungimasis per BT Taigi, sujungiame savo prietaisą su PC. Jei pavyko sujungti su PC Suite, vadinasi, viskas tvarkoje. Pirmą kartą sujungus su PC telefoną, jis automatiškai įdiegia modemą "Standard Modem over Bluetooth link" Telefono kaip modemo prijungimas prie PC Atsidarom jo properties ir einam į "Diagnostics" tab' ą (kortele man jo vadinti neapsiverčia liežuvis ) ir spustelim "Query Modem". Telefonas turi parodyti savo detales. Eime į "Advanced" skiltį ir parašom, jei reikia, tai, ką pasako operatorius. Omnio atveju tai yra at+cgdcont=1,"ip","omnitel" Ei! Nerodo!! Turi bėdą O jos sprendimas štai toks: Atsidarai savo BT valdymo panelę (ikona prie laikrodžio arba Control Panel -> Bluetooth Devices)
[*]08.12.15|12:37|

@Mantinijo: Atsidariusiame lange spaudi "Add" ir pridedi savo telefoną. Kai pridėsi, eini į tab' ą "COM Ports" Čia spaudi "Add" ir pasirenki "Incomming" ir "OK". Taip sukursi išorinį port' ą, per kurį jungsis BT kaip per serial kabelį. Kaip matai, mano atveju, tai yra COM4. Tada lekiam į modemo properties ir ten "Advanced" tab' e spaudžiam "Advanced Port Settings" IR"COM Port Number" pasirenki TĄ port' ą, kuris yra padarytas "Incoming" BT. Mano atveju jis yra COM4. Spaudžiam "OK". Ką gi, keliaujam į "Diagnostics" tab' ą (vėl) ir kartojam tą pačią procedūrą. Spaudžiam "Query Modem" ir telefonas rodo savo detales. Jei ne, turbūt vienas ar daugiau iš trijų komponentų kreivi: Jūsų rankos, telefonas arba PC. Tęskime Taigi, modemas veikia, tiksliau kontaktuoja. Kitas žingsnis- padaryti prieigą. Taigi, tą ir padarom. Control Panel -> Network Connections.
[*]08.12.15|12:37|

@Mantinijo: Spaudžiam "Create a new connection". Spaudžiam Next -> Next -> Set up my connection manually ir tada Next -> Next -> Prie ISPN name yra prieigos pavadinimas, tada Next -> Phone number modemų dažnai būna *99# ir tada Next -> User name ir Password neduosiu. Man jokių nereikia, nors turiu dar kur prie Omnio pašto dėžės jungiuos ir šiaip tinka omni ir omni. Tada Next -> Finish. Taigi, sukūrėm prieigą. Pasitikrink: ar BT modemas nurodytas ir koks telefono numeris. Dabar belieka bandyti laimę ir jungtis ;) Bandom per USB? Sujungiam telefoną su PC Suite kabeliu. Suinstaliuojamas modemas (mano atveju) "Nokia 6120 classic USB Modem". Jei viskas tvarkoje ir prie jo nėra šauktuko (žiūrint per Device Manager), tau pasisekė ;) Jei ne- klausk, pagelbėsiu. Taigi, vėl einam į Modem properties -> Diagnostics tab' ą ir darom "Query Modem". Jei duoda atsaką, einam į "Advanced" tab' ą ir prirašom, ką reikia. Jei atsakas duotas, prie port' ų nelendam. Tęsiam. Kuriam prieigą. Kūrimas analogiškas kaip ir BT atveju. Jungiamės Veikia? Puiku! CHEM.. O dabar paprasčiau : Kokio velnio taip duotis?? Juk tam yra PC Suite ir jo komponentas One Touch Access. Bėda ta (man), kad su juo tai veikia, tai ne. Jei kas nors jam ne taip susišviečia, padeda tik Windows' ų perinstaliavimas.. Pasirinkimas jūsų. Pamoką paraše UnPunchED 2008-01-25
Redaguotas: 12.15 13:17
[*]08.12.15|12:36|

---
^ SmartPhone D.U.K « Forumas « Pagrindinis
---

* * Gen. time: 0.0349
* © xneox.com