[»] -=Įvairenybės=-

0.0198
@Perihelly: (7) Kaip nugalėti baimę? Parepetuokite tarp artimųjų ar draugų, tarp tų žmonių, kurie tikrai neišjuoks jūsų silpnybių. Perskaitykite jiems ataskaitą, ką nors papasakokite. Ateityje galėsite po truputī plėsti klausytojų auditoriją, įtraukdami ir mažiau pažįstamus žmones. Taip pat yra nemažai įvairių testų, padedančių nugalėti baimes ir realizuotis tiek darbe, tiek ir asmeniniame gyvenime.
[*]11.01.29|15:41|

@Perihelly: (6) Kaip nugalėti baimę? Didelei grupei kitos kompanijos ar šalies atstovų ir kalbėti jums teks didžiulėje konferencijų salėje. Jūsų vadovas pristato jus klausytojams, kaip puikų darbuotoją, jūs imate kalbėti, bet giliai širdyje vis dar bijote. Ir štai nerimas jus nugali. Pakimba nepatogi pauzė. Visas jūsų kalbos įtaigumas dingsta, jūs pasirodėte kaip savo žodžiais neužtikrintas žmogus. Tokia situacija turi būti signalas, kad laikas peržengti savo baimę, nes daug kuo rizikuojate.
[*]11.01.29|15:36|

@Perihelly: (5) Kaip nugalėti baimę? Ir tai jums bus į naudą. Nugalėjimas Vienas iš geriausių būdų, kaip nugalėti baimę, tai daryti kąnors priešingai. Štai paprastos situacijos, kurioje jums reikia nugalėti save, pavyzdys. Tokios situacijos žmonėms susiklosto labai dažnai. Jums nepatinka kalbėti prieš didelę auditoriją ir jūs visada stengiatės šį darbą, jei tik yra tokia galimybė, pavesti kamnors kitam. Ir štai vieną gražią dieną viršininkas prašo jūsų pateikti darbų ataskaitą.
[*]11.01.29|15:29|

@Perihelly: (4) Kaip nugalėti baimę? Nukreipta reikiama linkme, baimė gali tapti geru veiksmu, pagerinančiu mūsų gyvenimą, katalizatoriui. Priešingu atveju jūsų būgštavimai paprasčiausiai neleis jums pajudėti iš vietos. Fiziniai baimės požymiai Tipiški baimės požymiai: spaudimo jausmas gerklėje ir krūtinėje, silpnumas, nervinis išsekimas, rankų prakaitavimas, sausumas burnoje, dusulys. Ar tai rimta? Jei jūs save kontroliuosite, visi šie požymiai negalės jums reikšmingai pakenkti.
[*]11.01.29|15:22|

@Perihelly: (3) Kaip nugalėti baimę? Reikia atkreipti dėmesį į žodį ,,įsivaizduojamas", kad tai gali niekada ir neįvykti, tai tik galimas įvykių scenarijus. Problema ta,kad baimėje jūs gyvenate taip, lyg visi tie nerealūs dalykai būtinai jums nutiks. Labai svarbu yra suvokti, kad jūs ne vieni. Mes visi ko nors bijome - tai žmogaus prigimties dalis, tai natūralu. Bet esmė ne tame, kad jūs jaučiate menamą pavojų, bet tame, kaip mes valdome savo baimes.
[*]11.01.29|15:16|

@Perihelly: (2) Kaip nugalėti baimę? Net baimė netikėti visais, nes negali juk visi klysti. Krūva baimių, supančių mus iš visų pusių, valdo mus, pastūmėja atlikti vienus veiksmus, nuo kitų - susilaikyti. Baimė, kuria mumis kažkas manipuliuoja, kurią mes gavome iš savo tėvų ir perduodame savo vaikams. Baimė - tai būsena, kurioje tu gyveni, tik to nesuvoki... Žodyne baimės reikšmė aiškinama, kad tai yra nerimastinga dvasios būsena, iššaukta išgąsčio, gręsiančios ar įsivaizduojamos bėdos.
[*]11.01.29|15:09|

@Perihelly: (1) Kaip nugalėti baimę? Žmogus gimdamas teturi tik dvi baimes: atramos netekimo ir triukšmo. Visos kitos yra išmokstamos. O drąsa nėra baimės neturėjimas. Drąsa yra jėga, įveikianti baimę. Kas yra baimė? Visuotinė baimė. Baimė dėl ateities, baimė dėl užterštos aplinkos įtakos sveikatai, baimė dėl laukinių gyvūnų platinamų ligų, baimė susilaukti silpnapročio ar apsigimusio palikuonio, kraujomaišos baimė, baimė valgyt tręštas daržoves etc.
[*]11.01.29|15:03|

@Perihelly: (3/3) Kaip pasiruošti pokalbiui dėl darbo? Patarimai: atvykite laiku, geriau keletą minučių anksčiau, negu vėliau. Būkite švarus ir tvarkingas, vilkėkite gerai jums tinkančius rūbus, kurie yra įprasti darbe, kurį norite gauti, ne per daug kasdieniškus ir ne per daug iššaukiančius. Pasirūpinkite burnos kvapu ir neatvykite suprakaitavęs. Netieskite pirmas rankos, palaukite kol ją išties darbdavys ir tada tvirtai ją paspauskite (tik ne silpai!). Atsisėskite, kai jums tai pasiūlo.
[*]11.01.29|14:56|

@Perihelly: (2/3)Kaip pasiruošti pokalbiui dėl darbo? Paprašykite paaiškinti klausimą, jei ne iš karto jį suprantate. Atsakydamas kalbėkite lėtai, galite netgi pakartoti vieną ar porą žodžių, kad išloštumėte laiko. Kartais geriau pasakyti, jog ,,nežinote", negu tuščiažodžiauti. Kartais galima išsisukti iš klausimo, nepasirodant per daug gudriu, arba įterpti (jei tinka) humoro gaidelę atmosferai palengvinti ir išlošti laiko atsakymui. Žinokite, kad darbdavys tikrai nesiekia jūsų pažeminti.
Redaguotas: 01.29 14:50
[*]11.01.29|14:18|

@Perihelly: (1/3)Kaip pasiruošti pokalbiui dėl darbo? Pabandykite kaip galima labiau atsipalaiduoti. Parodykite pasitikėjimą savimi, tačiau ne pernelyg didelį. Nevenkite nė vieno žmogaus žvilgsnio: jūsų atsakymai turėtų skambėti aiškiai, o ne pašnabždomis ar murmant, kai tinka, nusišypsokite. Kalbėkite į temą, nesistenkite pasirodyti per daug sąmojingas ar draugiškas, tačiau per didelis susikaustymas taip pat gali būti nepriimtinas. Jei gavote sudėtingą klausimą, neskubėkite atsakyti.
Redaguotas: 01.29 14:49
[*]11.01.29|14:11|

---
^ Temos « Forumas « Pagrindinis
---

* * Gen. time: 0.0229
* © xneox.com