Okultinė skaičių reikšmė atskleidžia žmogaus prigimties paslaptis. Žmogaus gimimo diena susijusi su tam tikro skaičiaus vibracija, kuri lydi jį visą gyvenimą.

1 Žmonės, kurie gimė 1, 10, 19, 28 bet kurio mėnesio dieną (skaičių suma lygi vienam), yra individualistai, susiję su kūryba. Vienetas simbolizuoja Saulę. "Vieneto žmonės" yra kūrybingi, išradingi, užsispyrę, ryžtingi, griežtai laikosi savo pažiūrų, be to, garbėtroškos. Jie nemėgsta priklausyti kitiems, kyla aukštyn karjeros laiptais, nesvarbu, kokia profesija. Jie siekia būti lyderiai ir paprastai yra gerbiami pavaldinių. Žmonėms, kurių gimimo diena siejama su 1, geriausiai tinka visų atspalvių auksinė, geltona ir bronzinės spalvos. Laimingiausi akmenys - topazas, gintaras, geltonasis deimantas ir visi šios spalvos akmenys.

2 Šis skaičius simbolizuoja Mėnulį. Žmonės, kurie gimė 2, 11, 20 ir 29 bet kurio mėnesio dieną (skaičių suma lygi dviem), apdovanoti vaizduote, yra artistiški ir romantiški. Fiziškai nėra tokie stiprūs kaip "Vieneto žmonės", tačiau pranašesni intelektu. Pagrindiniai šių žmonių trūkumai: nerimastingumas, požiūrių ir tikslų nepastovumas, nepasitikėjimas savimi. Jie nepaprastai jautrūs ir pernelyg greitai tampa prislėgti, melancholiški. Žmonėms, kurių gimimo diena siejama su 2, geriausiai tinka visų atspalvių žalia spalva. Šiems žmonėms reikėtų vengti juodos, purpurinės ir tamsiai raudonos. Laimingiausi - perlas, Mėnulio ir visi žalsvi akmenys.

3 Šis skaičius simbolizuoja Jupiterio planetą. "Trejeto žmonės" - tie, kurie gimė 3, 12, 21 ir 30 bet kurio mėnesio dieną. Jie garbėtroškos, nesitenkina pavaldinio pareigomis, todėl siekia valdyti kitus. Jie mėgsta tvarką ir discipliną, visada pasirengę vykdyti įsakymus, bet to paties reikalauja ir iš kitų. Paprastai daug pasiekia bet kokioje veikloje. Ypač jiems sekasi užimti atsakingas pareigas, nes labai sąžiningai atlieka darbą. Vienas jų trūkumų - polinkis į diktatūrą. Dėl šios savybėss jie įgyja daug priešų, nors patys yra geranoriški. Nepaprastai išdidūs. Jie nemėgsta įsipareigoti kitiems, nepriklausomi ir iš karto susierzina, jeigu kas nors kėsinasi į jų laisvę. Žmonėms, kurių gimimo diena susijusi su 3, geriausiai tinka įvairūs rožiniai ir alyviniai atspalviai, violetinė ir purpurinė spalvos. Visi mėlyni ir avietiniai atspalviai taip pat palankūs, nors ir ne tokie svarbūs. Laimingiausias akmuo - ametistas.

4 Šis skaičius simbolizuoja Urano planetą. "Ketverto žmonės" - tie, kurie gimė, 4, 13, 22 ir 31 bet kurio mėnesio dieną. Jų charakteris įvairiapusis. Jie mėgsta ginčytis, nors ir nėra valdingi, turi daug slaptų priešų. Jie instinktyviai priešinasi nusistovėjusioms taisyklėms, domisi socialiniais klausimais ir įvairių sričių reformomis. Pagrindiniai šių žmonių trūkumai - nervingumas, jautrumas, pažeidžiamumas. Jeigu jiems nesiseka, jie jaučiasi vieniši, būna prislėgti ir melancholiški. Turi keletą draugų, kurių niekada neišduoda. "Ketverto žmonėms" labiausiai tinka mėlyna ir pilka spalvos. Laimingiausi akmenys - šviesus arba tamsus safyras.

5 Šis skaičius simbolizuoja Merkurijaus planetą. "Penketo žmonės" - tie, kurie gimė 5, 14 ir 23 bet kurio mėnesio dieną. Jie lengvai įsigyja draugų, nors yra labai nervingi. Nuovokūs ir greitai priima sprendimus, veikia impulsyviai. Nemėgsta darbo, kuriam reikia skirti daug laiko, nori greitai uždirbti pinigų. Jie puikiai jaučia, kaip panaudoti geras idėjas ir praturtėti. Šie žmonės išsiskiria lanksčių charakteriu ir sugebėjimu prisitaikyti. Greitai atsigauna po sunkių smūgių. Didžiausias jų trūkumas - besaikis energijos švaistymas. Todėl dažnai jie būna nerviškai išsekę ir tampa lengvai pažeidžiami. Žmonėms, kurių gimimo diena siejama su 5, laimingiausia yra šviesiai pilka, balta ir visos blizgančios spalvos. Tamsių spalvų jie turėtų vengti. Laimingiausias akmuo yra deimantas, taip pat visi žėrintys akmenys.

6 Šis skaičius simbolizuoja Veneros planetą. "Šešeto žmonės" - tie, kurie gimė 6, 15 ir 24 bet kurio mėnesio dieną. Paprastai šie žmonės yra labai patrauklūs, traukia žmones ir tampa meilės bei susižavėjimo objektais. Jie ryžtingai įgyvendina savo planus. Užsispyrę ir nenuolaidūs, išskyrus tuos atvejus, kai patys prie ko nors prisiriša. Tuomet jie visiškai atsiduoda tam, kurį myli. Šio skaičiaus žmonių meilė romantiška, linkusi į idealizmą. Juos traukia grožis, puošnūs daiktai, dailė, muzika. Jeigu jie turtingi, dosnūs menininkams, mėgsta vaišinti ir linksminti draugus. Apimti pykčio jie kovoja iki paskutinio kraujo lašo. Su 6 siejamų žmonių laimingiausia yra visų atspalvių mėlyna, taip pat rausva spalvos. Laimingiausi akmenys yra turkis, smaragdas.

7 Šis skaičius simbolizuoja Neptūno planetą. "Septyneto žmonės" - tie, kurie gimė 7, 16 ir 25 bet kurio mėnesio dieną. Jie yra nepriklausomi ir originalūs, stiprios individualybės. Mėgsta visokias permainas ir keliones. Šio skaičiaus žmonės dažnai būna rašytojai, menininkai, poetai. Visi jų darbai dvelkia filosofiniu požiūriu į gyvenimą. Jie mažai rūpinasi materialiais dalykais, dažnai tampa turtingi panaudoję originalias idėjas. Su 7 susiję žmonės linkę į mistiką. Jiems tinka žalsvi atspalviai, balta ir geltona spalvos. Laimingiausi - Mėnulio akmuo, tigro akis ir perlas.

8 Šis skaičius simbolizuoja Saturno planetą. "Aštuoneto žmonės" - tie, kurie gimė 8, 17 ir 26 bet kurio mėnesio dieną. Jie nemoka prisitaikyti prie gyvenimo ir jaučiasi vieniši. Tikri individualistai. Jeigu jie religingi, puola į kraštutinumus ir tampa fanatikais. Su 8 susijusiems žmonėms arba labai sekasi, arba būna nevykėliai. Jeigu jie garbėtroškos, tai stengiasi dalyvauti visuomeniniame gyvenime, siekia politinės karjeros. Šis skaičius nėra laimingas. Jiems dažniausiai tenka patirti didelius praradimus, sielvartą ir pažeminimą. "Aštuoneto žmonėms" geriausiai tinka pilka, tamsiai mėlyna ir purpurinė spalvos. Laimingas akmuo - ametistas.

9 Šis skaičius simbolizuoja Marso planetą. "Devyneto žmonės" - tie, kurie gimė 9, 18 ir 27 bet kurio mėnesio dieną. Jie gyvenime yra kovotojai. Paprastai daug sunkumų patiria jaunystėje, bet savo tvirtu charakteriu, valia ir ryžtu pasiekia savo tikslą. Jie ūmaus charakterio, impulsyvūs, nepriklausomi ir nori būti patys sau šeimininkai. Jie drąsūs ir puikūs lyderiai. Patys didžiausi nemalonumai juos ištinka dėl per didelės drąsos ir impulsyvumo. Neretai jų gyvenime būna nelaimingų atsitikimų: gaisras, sprogimas ir pan. Dažnai juos persekioja šeimyninio gyvenimo barniai ir ginčai. Juos žeidžia kritika, ir net nebūdami garbėtroškos, apie save galvoja gerai. "Devyneto žmonės" yra nuostabūs, išradingi organizatoriai, tačiau juos reikia kontroliuoti, nes nusivylę gali staiga viską mesti. Jie viską gali padaryti dėl meilės. Šis skaičius laikomas sėkmingu gimimo skaičiumi, tačiau su sąlyga, kad žmogus kontroliuos save ir valdys savo temperamentą. Jiems labiausiai tinka avietinės ir raudonos spalvos, taip pat rožiniai tonai. Laimingi akmenys - rubinas ir granatas.
---
[^] Atgal
[«] Skaitykla

* Gen. time: 0.0336
* © xneox.com