2Pac prikeltas antram gyvenimui?
itnaujienos.lt [YourLiGhT]
Prieš 15 m. miręs garsusis hip-hop muzikos atlikėjas Tupac Shakur atgijo hologramos pavidalu 2012 m. „Coachela“ festivalio metu.
Tupac Shakur holograma pasirodė scenoje per bendrą reperių Snoop Dogg ir Dr. Dre koncertą. Pasirodymo metu 2Pac atliko prieš pat savo mirtį įrašytą dainą „Hail Mary“ bei kartu su Snoop Dogg 1996 m. įrašytą– „2 of Amerikaz Most Wanted“. Po 5 min. trukusio pasirodymo repo legenda išsisklaidė šviesos blyksnyje. Vaizdo klipą mačiusieji nesutaria, ar žaibišku greičiu interneto tinklais plintantis įrašas yra nepagarba mirusiam atlikėjui, ar pagirtina duoklė legendai. Įsijunkite į diskusiją ir Jūs.
2Pac Live at Coachella 2012 (w/ Snoop Dogg and Dr. Dre)
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=dT283Y9_quw
Gen. time: 0.0074
© xneox.com