„Apple“ muša rekordus: „iPad“ pardavimai išaugo 151 proc.
itnaujienos.lt [YourLiGhT]
„Apple“ 2012 m. pirmojo ketvirčio ataskaitoje pateikiami skaičiai kalba patys už save – vos per tris mėnesius parduota 11,8 mln. „iPad“ įrenginių. Tokie pardavimai net 151 proc. viršija praeito ketvirčio pardavimus.
„Apple“ vadovas Tim Cook džiaugėsi sėkme ir pažadėjo savo kompanijos produkcijos gerbėjams pateikti daugiau naujų įrenginių, besipuikuosiančių naujajam „iPad“ prilygstančiu novatoriškumu.
Praeitais metais tuo pačiu metu kompanija džiaugėsi 24 mlrd. JAV dolerių apyvarta ir 6 mlrd. JAV dolerių pelnu. Šiemet skaičiai atitinkamai pakilo iki 39.2 mlrd. ir 11,6 mlrd. JAV dolerių. Pirmasis metų ketvirtis buvo sėkmingas ir kitiems kompanijos įrenginiams. 88 proc. pakilo „iPhone“ telefonų pardavimai (35,1 mln.) ir 7 proc. – „iMac“ kompiuterių (4 mln.). Prasčiausiai atrodo kompanijos grotuvas „iPod“, iš kurio duonos kąsnį atėmė išmanieji „iPhone“ telefonai.
Gen. time: 0.0069
© xneox.com