*

Gegužės 3 d. galime tikėtis „Samsung Galaxy S III“ paskelbimo


* itnaujienos.lt [YourLiGhT]

Pietų Korėjoje įsikūrusi milžiniška elektroninių prekių gamintoja „Samsung“ pranešė apie spaudos konferenciją, vyksiančią gegužės 3 d., Londone.

Nors „Samsung“ aiškiai nenurodė, kad bus pristatomas laukiamas „Galaxy S III“ išmanusis telefonas, išsiųstuose kvietimuose į konferenciją palikta užuomina: „ateikite ir pažinkite naująją galaktiką“. Taigi vyrauja nuostata, kad renginio ašimi ir taps naujasis „Samsung“ telefonas.

Portalas „BGR“ vasario pabaigoje pranešė, kad šviežiausiai iškeptas „Galaxy“ telefonų šeimos narys turės:

1.5GHz keturiubrandalių„Samsung Exynos“ procesorių
4,8 colio „full HD“ 1080p raiškos 16:9 santykio ekraną
2 megapikselių priekinę kamerę ir 8 megapikselių užpakalinę kamerą
Ypač ploną keramikinį korpusą
4G LTE ryšį
„Android 4.0“ operacinę sistemą

Paslaptingąją „Samsung“ konferenciją galės stebėti visi norintys ir gegužės 3 dieną, 21 val. prisijungę adresu www.facebook.com/samsungmobile.

1/1 (1)---
« Spauda « Pagrindinis

* * Gen. time: 0.0068
* © xneox.com