Gegužės 3 d. galime tikėtis „Samsung Galaxy S III“ paskelbimo
itnaujienos.lt [YourLiGhT]
Pietų Korėjoje įsikūrusi milžiniška elektroninių prekių gamintoja „Samsung“ pranešė apie spaudos konferenciją, vyksiančią gegužės 3 d., Londone.
Nors „Samsung“ aiškiai nenurodė, kad bus pristatomas laukiamas „Galaxy S III“ išmanusis telefonas, išsiųstuose kvietimuose į konferenciją palikta užuomina: „ateikite ir pažinkite naująją galaktiką“. Taigi vyrauja nuostata, kad renginio ašimi ir taps naujasis „Samsung“ telefonas.
Portalas „BGR“ vasario pabaigoje pranešė, kad šviežiausiai iškeptas „Galaxy“ telefonų šeimos narys turės:
1.5GHz keturiubrandalių„Samsung Exynos“ procesorių
4,8 colio „full HD“ 1080p raiškos 16:9 santykio ekraną
2 megapikselių priekinę kamerę ir 8 megapikselių užpakalinę kamerą
Ypač ploną keramikinį korpusą
4G LTE ryšį
„Android 4.0“ operacinę sistemą
Paslaptingąją „Samsung“ konferenciją galės stebėti visi norintys ir gegužės 3 dieną, 21 val. prisijungę adresu www.facebook.com/samsungmobile.
Gen. time: 0.0068
© xneox.com