*

„Google“ vertė – didesnė, nei visų Rusijos biržoje esančių bendrovių


* Elektronika.lt [sonyzz]

„Google“ tapo jau trečia technologijų kompanija, kurios vertė yra didesnė, nei visos Rusijos akcijų rinkos. Ir tai – tuo metu, kai „Google“ išgyvena ne pačius geriausius laikus, rašo independent.co.uk.

Visų bendrovių, kurių akcijomis prekiaujama Rusijos akcijų biržoje, bendra vertė penktadienį buvo 325 mlrd. JAV dolerių. „Google“ vertė tuo pačiu metu – daugiau nei 340 mlrd. dolerių.

Rusijos įmonių vertė smuko krentant rublio kursui, slegiant sankcijų naštai ir ryškėjant kitoms problemoms, dėl kurių investuotojai sprunka iš šios šalies.

„Google“ pastarieji metai taip pat nebuvo labai sėkmingi – jų akcijų vertė per metus krito 5,34 proc. – pastaraisiais mėnesiais kritimas buvo net didesnis, bet jį kiek kompensavo augimas metų pradžioje.

„Google“ yra jau trečia technologijų kompanija, aplenkusi visą Rusijos verslą. Pirmosios yra „Apple“ ir „Microsoft“.Tokio kalibro kompanijų nėra daug, ypač technologijų rinkoje, todėl panašu, kad bent jau kelias artimiausias dienas tokia Rusijos verslo gėda nebepasikartos.

1/1 (1)---
« Spauda « Pagrindinis

* * Gen. time: 0.0105
* © xneox.com