*

Ilgesnių mokslo metų pageidaujanti mokinė: dabar keliuosi 5 val. ryto


* delfi.lt [Slapukė]

Rašau dėl mokinių mokslo metų prailginimo. Tik pasirodžius žiniai, kad svarstoma prailginti mokslo metus, net neįsigilinę į pranešimo tikrąją esmę, būtent tie, kurie tikrai nėra pavyzdingi mokiniai, pradėjo skųstis ne tik mokykloje, bet ir viešojoje erdvėje.
Sprendimą jie traktuoja ne kaip mokslo metų prailginimą dėl krūvio palengvinimo, dėl kokybiškesnės medžiagos, bet kaip atostogų sutrumpinimą. Na, žinoma, tiems, kurie nesistengia mokytis, šis sprendimas yra katastrofa, mat jiems lieka mažiau laiko pramogoms.
Asmeniškai aš esu gana užimtas žmogus: mokausi menų gimnazijos 10-oje klasėje, kurioje turiu po 7-9 pamokas per dieną, jos baigiasi 17.05 val., po pamokų iš karto skubu į šokių mokyklą, grįžusi po jos tiesiog krentu į lovą, ir užsistatau žadintuvą 5 val., kad švaria galva padaryčiau namų darbus ne tik tokiems dalykams kaip fizika, lietuvių kalba, matematika ir pan., bet ir iš muzikos pamokoms. Krūvis tikrai nėra mažas, laiko sau lieka tik savaitgaliais, ir tai minimaliai, nes savaitgaliais dalyvauju projektuose ir darau „didesnius“ darbus mokyklai.
Todėl mano manymu, prailginus mokslo metus, ir mokymosi medžiagą „suskaldžius mažesniais kąsniais“ būtų lengviau, ir laiko tiesiog ramiai pažiūrėti televizorių ar susitikti su draugais liktų daugiau.Tikiuosi, kad mokiniai, kurie yra prieš šį perversmą, supras, kad visa tai yra daroma tik dėl jų pačių.


1/1 (1)---
« Spauda « Pagrindinis

* * Gen. time: 0.0233
* © xneox.com