*

Jauniausias milijonierius Lietuvoje: "Aš šiku pinigais"!


* panele.lt [kno]

Jauniausio Lietuvos milijonieriaus istorija apie tai, kaip gauti pinigų, kaip juos išleisti ir kaip bendrauti su žmonėmis, kai esi turtingas. „Ateinu į klubą, o apsauginis man sako, kad su savo treningais nebūsiu įleistas. Aš pažiūriu į jo snukį ir griežtai pasakau: tavo kostiumas dešimtkart pigesnis už mano treningą... Ir jei dar kažką aiškinsi - susirink daiktus, nes esi atleistas."

Prieš kelis mėnesius prestižiniame pokerio turnyre Monte Karle laimėjęs 2,5 milijono litų vilnietis Dominykas Karmazinas (22) per vieną vakarą tapo jauniausiu milijonieriumi Lietuvoje. Ir iškart užsimanė išpildyti visas savo gyvenimo svajones: nuo brangiausio automobilio, solidaus verslo, didžiulio buto Barselonoje iki kelionių po visą pasaulį. Tą patį vakarą, jau truputį pašventus, į galvą jam šovė mintis pasisamdyti asmens sargybinius ir tapti žinomu visame pasaulyje. To dabar ir siekia.

BE KOSTIUMO, BET SU PINIGAIS RANKOSE

Vienas po kito į redakciją skambino jaunojo milijonieriaus atstovai spaudai ir prašė, kad parašytume apie jų turtingąjį bosą, kad pareklamuotume, kokį „talentą" užsiaugino Lietuva: „Tai nepaprastas vaikinas su nepaprasta istorija. Jis papasakos, kaip „protingai" pinigus leidžia, ir kiek daug žmonių prašo jo paramos." Susidomėjome. Tą patį vakarą jaunasis milijonierius įžengė pro redakcijos duris. Havajietiška skrybėlė, sportiniai marškinėliai, basutės, ne pirmos jaunystės šortai ir pakeltas balso tonas. O rankose - kupiūros po šimtą, du šimtus, penkis šimtus litų.

„Nu, nustebot? Galvojot, ateis išpopintas, kostiumuotas lordas? Ėėė, nevilkėsiu kostiumo už jokius pinigus. Taip ir rašyk: atėjo jaunas, paprastas ir talentingas. Skaitytojams bus lengviau susidaryti nuomonę. Viskas, pradėkim interviu. Duodu tau 10 minučių. Nu gerai, jeigu mokėsi gerai klausinėti - 15. Neturiu laiko tokiems dalykams. Jums manęs reikia, o ne man jūsų. Turiu rimtų užsiėmimų su rimtais žmonėm. Milijoniniai projektai mano rankose."

APIE KETURIS ATSTOVUS SPAUDAI

Kad patikėtume didelėm jo galiom, interviu pradžią Dominykas paverčia parodomuoju šou: griežtai kalbasi telefonu su keliais pašnekovais, keikiasi, nuolat mini dideles pinigų sumas. Jei kas nepatinka, meta ragelį.

„Viskas, davai pradėk interviu. Ai ne, geriau pirmą klausimą padiktuosiu aš pats. (Prašau...) Noriu papasakoti, kam man reikalingi keturi atstovai spaudai. Pabrėžk: ke-tu-ri! Trys čia, Lietuvoje, ir vienas užsienyje. Pats juos pasamdžiau. Visi gauna nemažus pinigus už tai, kad mane reklamuotų. (O kam tau reikalinga reklama?) Ne, nu šiaip man, kaip piliečiui, jos visai nereikia. Bet kaip verslininkas privalau būti žinomas. Čia biznio planas. (Išgarsėti?) Kai rimti verslininkai pamatys, koks esu žinomas ir populiarus, jie į mane investuos didelius pinigus. Pamatys, kad protingas bernas, kad su pinigais nesąmonių nepridarys. (Pasitiki savo jėgomis ir protu?) O tu žinai, kas būna žurnalistams, kurie blogai apie mane parašo? (Ne... Kas?) Teismas, dideli pykčiai. Darbą jie gali prarasti! Pinigai - ne žaislas. Pinigai - jėga. Suprask tai."

VERSLININKAS NUO PENKIOLIKOS

(Kaip tave pristatyti? Verslininkas, kazino lošėjas ar tiesiog turtingas studentas?) „Viskas viename. Mano verslas - pokeris. Tai pats sudėtingiausias verslas pasaulyje. Kai jame sukiesi, rizikuoji visus turtus prarasti per vieną vakarą. Bet per tą patį vakarą gali tapti nerealiai turtingu. Taip atsitiko man. (Seniai loši pokerį?) Mažiausiai tris-keturis metus. Aš aplamai nesuprantu, kas jūs per žurnalistai? Kodėl tik dabar sugalvojot apie mane rašyti? Aš nuo penkiolikos metų biznį darau, pinigus savarankiškai užsidirbu. Čia - super! Neteko girdėti daugiau tokių istorijų... (O ką dirbai, būdamas penkiolikos?) Pirmi pinigai atėjo už tai, kad internete spaudinėjau ant reklamų. Gaudavau nedaug, bet kaip mokinukui užteko. Po to prasidėjo lažybos, lošimai. Pabrėžk, kad tik tokius dalykus darau. Jokių loterijų! Nežaidžiu visokių „Milijonierių", „Teleloto". Palieku tai kaimiečiams. Mano sritis - kortos. (Nuo ko viskas prasidėjo?) Internete norėjau dalyvauti totalizatoriuje - atspėti, kuri krepšinio komanda nugalės, bet netyčia pamačiau pokerio reklamą. Paspaudžiau ant jos ir viskas... Aš gatavas. Labai patiko. (Kuo?) Nes pokeryje sėkmė priklauso nuo manęs. Jeigu mokėsi būti protingu, jeigu gerai blefuosi, laiku stabdysi - tu milijonierius. Kituose žaidimuose padėties nevaldai. Ypač sporto lažybose - ten tavo pinigai žaidėjų rankose."

KOMANDA, KURI LAIMĖS MILIJONUS

(Prie pokerio stalo turbūt būni pats jauniausias?) „Nesąmonė. Geriausi lošėjai - mano amžiaus ar net metais jaunesni. Mes greičiausiai orientuojamės aplinkoje, nebijom rizikuoti. Paklausk manęs, ką reiškia užrašas ant marškinėlių (domcee.com). (Ką jis reiškia?) Tai mano chebros pavadinimas. Surinkau aštuonis pačius stipriausius Lietuvoje pokerio lošėjus į vieną komandą. Noriu, kad taptų žinoma visame pasaulyje ir po kiekvieno turnyro išsineštų milijonus. Planuoju iš to uždirbti didelius pinigus. Vien šiais metais bus mažiausiai dešimt kelionių į turnyrus visame pasaulyje. Nuo Las Vegaso iki Ukrainos. (Be to, kad loši, dar ką nors veiki? Gal mokaisi?) Šiemet baigiau trečią kursą. Studijuoju verslo vadybą, bet nesu pirmūnas. Tai tik įrodymas, kad mokslo rezultatai nebūtinai įrodo žmogaus sugebėjimus ir proto galimybes."

DIDELĖS IR MAŽOS DOMINYKO IŠLAIDOS

(Koks tas turtuolio gyvenimas?) „Nu, aš galiu valgyti kokiose tik noriu kavinėse. Maisto prekės, drabužiai - irgi tas pats. Imu viską, kas patinka. Nevaržau savęs, neskaičiuoju smulkių išlaidų. Joms per mėnesį skiriu apie 10 tūkstančių pinigų. (Kokios valiutos?) Įvairiai... Litai, eurai. Koks skirtumas. (Gana nemažai) Išsivysčiusiam žmogui tai nedaug. (O tos „didelės" išlaidos - kokios jos?) Išsinuomojau butą Vilniaus centre, pro langus matosi visas senamiestis... Tobula! (Ar ne labiau apsimoka pirkti nuosavą būstą?) Vilniuje nuosavo nenoriu. Pirksiu didelį Barselonoje. Tai mano miestas, ten jaučiuosi savas, atsipalaidavęs. Kai tik turiu laiko, nuskrendu. Kol buto dar neišsirinkau, gyvenu viešbučiuose. Bet tik pačiuose geriausiuose. (Dar kur nors keliauji?) Nereikia klausti nesąmonių. Kelionių turiu iki apsišikimo. Paryžius, Amerika - galiu keliaut visur. Tai vienas mano tikslų - kuo daugiau pamatyti. (Dažnai vaikinai turi silpnybę automobiliams. Kokį vairuoji tu?) Labai gerą, didelį ir brangų. Koks tiksliai - nekomentuosiu. Bet pabrėžk, kad už Grybauskaitės tikrai geresnis. (Kodėl nesakai, koks?) Ai, nenoriu, kad po to gatvėje badytų pirštais. Juk mūsų liaudis pavydi. (Kai turi tiek pinigų, turbūt padedi neturtingai mamai?) Ji iš manęs nieko neima. Vienintelė dovana, kurią per prievartą įsiūliau - kelionė ir atostogos gerame viešbutyje."

INVESTUOTOJAS RENKASI PASIŪLYMUS

(Ar jau sugalvojai, ką darysi su laimėtais milijonais?) „Noriu atidaryti naktinį klubą, pradėti verslą internete. Kai praturtėjau, prie manęs pradėjo lysti tiek žmonių... Visi su idėjomis, pasiūlymais. (Ko prašo?) Ko gi dar - pinigų. Viską padarytų, kad tik duočiau. (Ką jiems sakai?) Investuosiu, atsirinkęs geriausius pasiūlymus. Keli draugai atranką jau praėjo, daviau jiems gerų pinigų. Tegu „bizniauja". (Kokių keisčiausių pasiūlymų gavai?) Viena moteris parašė laišką, kad norėtų, jog apmokėčiau jos krūtų didinimo operaciją. Pasiunčiau. Iš tokios investicijos jokios naudos, pinigai negrįš. Jeigu kas turi protingesnių idėjų, laukiu pasiūlymų. (Kur žmonės tave gali rasti?) Kas norės, tas suras."

JIS ŠIKA PINIGAIS

(Planavai pasisamdyti asmens sargybinių, tačiau šiandien pas mus atėjai be jų. Persigalvojai?) „Nekomentuosiu. Jeigu ir pasisamdžiau, arti manęs jie nesirodo. (O kam tau jie?) Manai, saugu vaikščioti gatvėmis išsireklamavus, kad turi daug pinigų? Gi bet kada gali susistabdyti pliki vyrukai... (Pasakyk atvirai, ar dabar esi laimingas?) Aš? O kaip tau atrodo? Aš turiu pinigų!"

Trumpas intarpas - Dominyko "spektaklis" fotostudijoje. Įžengia ant grindų numeta krūvą pinigų, prisėda prie jų ir ragina fotografą: „Fotografuok, fotografuok, amžinai čia nesėdėsiu. O po nuotrauka parašyk: jis šika pinigais! Cha cha cha..."

1/1 (1)---
« Spauda « Pagrindinis

* Gen. time: 0.0216
* © xneox.com