*

Kaip turėčiau mylėtis su moterimi, kad ji patirtų stipriausią ir geriausią orgazmą?


* Sexplius.lt [neo]

Kaip turėčiau mylėtis su moterimi, kad ji patirtų stipriausią ir geriausią orgazmą? Klausia Saulius iš Klaipėdos

Pats stipriausias moters sekso pojūtis laikomas orgazmas. Jei vyras sugeba suteikti partnerei kelis labai stiprius orgazmus iš eilės, jis laikomas supervyru ar mačo, kurio draugai sužino apie tai iš jo paties ar seksualiai jo patenkintos moters.
Bet ar žinoma jums, kad moterys patiria orgazmą skirtingais būdais? Suprantama, čia neturima omeny jų striprumas ir dažnumas. Vienai merginai orgazmas - tai silpnas, tarsi per miglą malonumas. Kitaip tariant, užuomina į jos snaudžiantį seksualumą, kurį reikia žadinti. Patyrusios ir aistringos partnerės orgazmai - ryškūs ir audringi, kaip sprogimo banga. Viena moteris gali patirti vieną orgazmą, kita - per, palyginti, neilgą laiko tarpą patiria 15 - 20 trumpų orgazmų.
Juk be įprasto vaginalinio sekso, moteris “nuleidžia” bučiuojant jos kaklą, krūtis, rankas ar kojas. Taip pat jos gali patirti stiprų susijaudinimą ir malonų pasitenkinimo bangą, pereinantį per visą kūną, vien nuo minties apie mylimą vyrą. Visos moterys - individualios ir labai skirtingos. Todėl pavyzdžių, kaip galima privesti moterį iki aukščiausio orgazmo taško, begalės.
Vis dėlto pirmiausia reikėtų išsiaiškinti moterų orgazmus pagal fiziologinius principus.
Dauguma vyrų mano, kad moterys patiria tiesiog orgazmą ir viskas, dėl kurio ji paklusniai tipena su jumis į lovą. Juokinga girdėti apie “ekskliuzyvinius” pasiūlymus suteikti “daugybę malonumų” viliojimais. Be abejonės orgazmas moteriai - malonumas, bet tai nėra sąmoninga priežastis santykiauti su nauju partneriu. Logiška, nes suvokiame protu, kad orgazmas įvyksta arba ne lytinio akto pabaigoje. Jei vyras suteikia moteriai striprų ir gerą orgazmą, ji niekada neiškeis jo į kuklesnį lovos žygdarbiuose partnerį. Seniai žinoma, kad geras, stiprus orgazmas nuima stresą, padeda atsipalaiduoti. Apskritai, labai sveika visam organizmui.
Moterys (net jaunos), ilgai neturėjusios nuolatinių lytinių santykių, pradeda jausti ne tik įvairius nemalonius pojūčius, pavyzdžiui, migreną, bet gali prasidėti ir visokios moteriškos ligos. Lytinis susijaudinimas be pasitenkinimo (orgazmo) - dar labiau išbalansuoja dailiosios lyties psichiką. Ir jokios moralės normos ar kompleksai neatstos joms orgazmo. Juk to priežastis glūdi moters fiziologijoje. Moterims, nuolat patiriančioms stiprius ir įvairiapusiškus orgazmus, tokių problemų neiškyla. Priešingai, jo ne tik puikiai jaučiasi, bet ir gerai atrodo išoriškai. Tokia moteris tiesiog spinduliuoja iš vidaus. Tikėtina, kad jos patiria visus ar beveik visus keturis orgazmų tipus.
Todėl pirmiausia su savo moterimi reikėtų išsiaiškinti, kurio tipo orgazmą ji lengvai patiria ir labiausiai priimtinas.

Vaginalinis orgazmas
Šio tipo orgazmą lytinės sueities metu patiria dauguma moterų. Jis nereikalauja specialių, papildomų vyro pastangų: ilgos preliudijos, glamonių. Beje, būtent šį orgazmą „pažįsta” ir dauguma vyrų. Vaginalinio orgazmo malonumas priklauso nuo penio ilgio, jėgos ir judėjimo greičio. Net jei jūsų ir nedidelis penis, bet frikcija dažna, be to stimuliuojate peniu kiekvieną kartą vis giliau, moteris patirs labai stiprų orgazmą. Jis gali tęstis iki minutės kelis kartus iš eilės.

Klitorinis orgazmas
Šis orgazmas įvyksta stimuliuojant klitorį rankomis, liežuviu, lūpomis ar peniu. Taip, taip peniu taip pat galima sukelti stiprų ir ilgai besitęsiantį orgazmą. Paaiškinsiu kaip. Pirmas būdas: penio galvute nepertraukiamai trinti į klitorį kelias minutes. Tai galite padaryti jūs ar jūsų partnerė. Iš praktikos žinau, kad moterims pačioms tai net maloniau daryti. Ji švelniai paima į ranką penį ir pradeda jo galvute masažuoti klitorį ir lytines lūpas. Svarbiausia, moteris gali reguliuoti šio proceso ir greitį, ir ilgumą. Antras būdas: žinoma, kad kai kuriomis pozomis lytinio akto metu penis labai aktyviai veikia klitorio nervines galūnėles sukeldamas nežemiškus pojūčius. Reikalas tas, kad kiekvienai moteriai šios pozos - skirtingos. Todėl eksperimentuokite ir visaip mėginkite. Esant stipriam lytiniam susijaudinimui, klitoris tarsi pradeda virpėti. Be to, jis gali išpampti ir padidėti net kelis kartus! Tai nereiškia, kad tuoj įvyks orgazmas, o liudija apie laukinį moters geismą užsiimti seniausia žmonijos istorijoje pramoga ir būti paimtai.

Gimdos orgazmas
Įvyksta tuo atveju, kai penis pasiekia (remiasi) į gimdą. Savaime aišku, kad tai priklauso nuo penio ilgio. Tada gimda susitraukia, išsiplečia ir taip tęsiasi net kelias minutes. Net ir tada, kai penis ištraukiamas…

Orgazmas, stimuliuojant „G” tašką
Šį efektą galima pasiekti stimuliuojant pirštais ar penio galvute tašką „G”. Patogiausia poza - moteris apačioje, o šiek tiek žemiau jos juosmens pakišama pagalvėlė. Švelniai spaudžiant tašką „G”, jis išpampsta ir padidėja ar išsipučia. Beje, šis orgazmas pasiekiamas moteriška ejakuliacija, kai iš vaginos išsiskiria nedidelis kiekis moteriškos „spermos”. Jei nepavyksta rasti šio taško peniu, tada iš pradžių pabandykite pirštais. Nors apie „G” tašką reikėtų kalbėti atskirai.

Tikiuosi, kad jūs sužinojote šį tą naujo ir kai ką prisiminėte seno. Linkiu jums ir jūsų partnerei patirti kuo daugiau stiprių ir įvairių orgazmų. Juk seksualinis pasitenkinimas - tai stiprios sveikatos ir geros nuotaikos šaltinis.
Ar žinote, kada pradeda senti gyvūnai gamtoje? Nuo tada, kai nustoja santykiauti ar bent palaikyti šio proceso vaizdinį. Pasaulis - toks, koks yra ir ne mes jį sukūrėme. Jis - teisingas. Giminės pratęsimas - bet kurio gyvio instinktas. Tiesa, tik žmonės pajungia juos savo asmeniniams išskaičiavimams. Negriaukite pagrindinio gamtos įstatymo ir jis bus palankus jums.

1/1 (1)---
« Spauda « Pagrindinis

* Gen. time: 0.0341
* © xneox.com