*

KET pažeidėjai pareigūnų nesugundė nei litais, nei svarais


* lrytas.lt [Perihelly]

Praėjusią parą policija užregistravo mažiausiai keturis nesėkmingus bandymus papirkti pareigūnus. KET pažeidėjai kyšius policininkams siūlė ne tik litais, bet ir svarais.

http://img.lrytas.lt/show_foto/?id=1409052&s=11&f=4

Kaip pranešė Policijos departamentas, penktadienį apie 2 val. 55 min. Utenos r., kelio Kaunas–Zarasai–Daugpilis 154 km, vyras (gim. 1988 m.), siekdamas išvengti administracinės atsakomybės už tai, kad vairavo automobilį neblaivus (1,83 prom. alkoholio) ir neturėdamas teisės jo vairuoti, Utenos apskrities VPK pareigūnams siūlė 1 tūkst. litų kyšį.

Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas. Įtariamasis uždarytas į areštinę.

Kaip jau skelbė lrytas.lt, tą pačią dieną apie 13 val. 35 min. Rokiškio r., Obelių miestelyje, Vytauto g., Latvijos pilietis (gim. 1963 m.), siekdamas išvengti administracinės atsakomybės už tai, kad pažeidė linijos „STOP“ geležinkelio pervažoje reikalavimus, Rokiškio r. policijos pareigūnams davė 30 litų kyšį.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Įtariamasis po apklausos paleistas.

Naktį iš penktadienio į šeštadienį apie 0 val. 32 min. Mažeikiuose, Skuodo g., vyras (gim. 1996 m.), siekdamas išvengti administracinės atsakomybės už tai, kad vairavo automobilį neblaivus (0,71 prom. alkoholio), Mažeikių r. policijos pareigūnams siūlė Didžiosios Britanijos svarų sterlingų kyšį, neįvardindamas sumos.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Įtariamasis po apklausos paleistas.

Tą pačią naktį apie 0 val. 20 min. Vilniuje, T.Ševčenkos g., vyras (gim. 1991 m.), siekdamas išvengti administracinės atsakomybės už tai, kad vairavo automobilį neblaivus (2,48 prom. alkoholio), Vilniaus apskrities VPK pareigūnams siūlė 500 litų kyšį.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Įtariamasis uždarytas į areštinę.

1/1 (1)---
« Spauda « Pagrindinis

* * Gen. time: 0.0289
* © xneox.com