*

Mergina sužalojo šunį ir motiną


* alfa.lt [YourLiGhT]

Amerikoje neblaivi mergina per muštynes sužalojo anglų buldogą.

Ilinojaus policija sulaikė merginą, kuri buvo apsvaigusi. Ji triskart įkando šuniui, praneša užsienio žiniasklaida.

Anot policijos pareigūnų, 19 metų Analise Garner grįžo namo neblaivi ir susipyko su 37 metų motina.

Mergina puolė motiną kumščiais, o vėliau dėl neaiškių priežasčių užpuolė ir nekaltą šunį. Buldogas ėmė cypti ir loti.

„Šuo galų gale įkando jo skriaudikei, tačiau tik dėl savigynos“, – sakė atstovas spaudai.

Laimei, nukentėjusiam keturkojui viskas baigėsi laimingai. Kaimynai, išgirdę baisų riksmą, nieko nelaukdami iškvietė pagalbą. Panelė Garner buvo nuvežta į ligoninę dėl žaizdų, o vėliau į areštinę.


Skriaudikei buvo pateikti kaltinimai dėl smurto, užpuolimo ir žiauraus elgesio prieš gyvūnus.

Teismas nutarė pasodinti merginą į kalėjimą ir skirti baudą už padarytą žalą.

1/1 (1)---
« Spauda « Pagrindinis

* * Gen. time: 0.0076
* © xneox.com