*

„Miręs“ brazilas tapo netikėtu svečiu savo šermenyse


* alfa.lt [YourLiGhT]

Nekasdienis įvykis Brazilijoje privertė žmones klykti ir alpti, kai vienas automobilių plovėjas netikėtai įžengė į jam pačiam surengtas šermenis, kai jo sielvarto apimta šeima apraudojo netektį.

„Žmonės buvo labai išgąsdinti. Moterys alpo, žmonės pradėjo lakstyti, kur papuola“, – Maria Menezes, dalyvavusi šiose šermenyse, pasakojo televizijai „G1“.

41 metų Gilberto Araujo iš savo vieno draugo gatvėje išgirdo, kad jo šeima laiko jį mirusiu ir ruošiasi laidotuvėms. Vyras nusprendė eiti tiesiai į savo šermenis ir viską išsiaiškinti.

„Vienas mano draugas sakė, kad šermenyse pastatytas karstas ir kad aš guliu jame, – sakė G. Araujo. – Pasakiau jam: „Bet juk aš gyvas! Įžnybk man!“

Iš tikrųjų G. Araujo šeima ruošėsi laidoti žmogų, kuris buvo stebėtinai į jį panašus. Išaiškėjus klaidai, palaikų tapatybė dar nebuvo nustatyta, pranešė „G1“.

„Trykštu džiaugsmu, – švytinti G. Araujo motina Marina Santana pasakojo televizijai. – Kokia motina, kuriai buvo pranešta apie sūnaus mirtį, nesidžiaugtų vėl pamačiusi savo sūnų gyvą?“

1/1 (1)---
« Spauda « Pagrindinis

* Gen. time: 0.0368
* © xneox.com