Nuo šiol mokinius rytais žadins policijos pareigūnas
alfa.lt [YourLiGhT]
Danijos teismo nutarimu nuo šiol nepaklusnius mokinius žadins policija.
Institucija paskirs po vieną policininką, kuris privalės rytais lankyti mokinius, nenorinčius keltis ir eiti į mokyklą. Taip pat į pareigūno pareigas įeis bendravimas su tėvais.
Imtis priemonių buvo nutarta tuomet, kai šalyje padaugėjo mokinių, kurie praleidinėjo pamokas, neklausė tėvų ir mokytojų.
Anot Frederiksbergo mokslų komiteto pirmininkės, vaikai, kurie nelanko mokyklos, yra silpniausia visuomenės dalis. Ateityje jiems bus sunku adaptuotis aplinkoje, darbe, šeimoje, tarp draugų.
Tačiau šis projektas ne visiems patiko. Jo priešininkai įsitikinę, kad valstybė neturėtų prisiimti tėvų atsakomybės.
Gen. time: 0.0066
© xneox.com