*

Satanistiniai simboliai


* delfi.lt [FakeDeath]

Penkiapetė žvaigždė


Penkiapetė žvaigždė

Du ragai į viršų – liuciferio karalystė, du ragai žemyn – žmogus yra dievas. Kai kurios muzikos grupės naudoja šį simbolį kaip sėkmės ženklą

Šėtono bažnyčia


Šėtono bažnyčia

Tai yra Šėtono bažnyčios San-Francisko mieste simbolis. Jis taip pat yra nupieštas “Satanistų Biblijoje” po “Devynių satanistinių įstatymų”. Tokią emblemą galima pamatyti ant kai kurių roko muzikos albumų (Seven and the Ragged Tiger). Šis simbolis visada pasako apie įsitraukimą į satanizmą.

Sumaišties kryžius


Sumaišties kryžius

Pirmą kartą šį simbolį panaudojo romiečiai, kurie neigė krikščionybės teisingumą. Šis ženklas yra roko grupės Blue Oyster Cult simbolis. Tai yra satanistų simbolis

Pentagrama


Pentagrama

Penkiapetė žvaigždė – tai pats svarbiausias magijos simbolis. Dažniausiai jis naudoja “Baltajai magijai” raganos ir būrėjai. Šis simbolis praktiškai visuomet kalba apie įsitraukimą į okultizmą.

Apversta pentagrama


Apversta pentagrama

Šis ženklas simbolizuoja ožio galvą. O ožys savo ruožtu simbolizuoja šėtoną. Šį simbolį naudoja keletą roko grupių (Motley Crue, Danzing, Morbid Angel ir k.t.) Tai yra rimtas simbolis ir praktiškai visuomet pasako apie įsitraukimą į satanizmą.

Svastika


Svastika

Taip pat žinomas, kaip “Saulės ratas”. Tai senovės religinis simbolis, kuris buvo naudojamas ilgai dar prieš Hitlerį. Jis tapo šiuolaikinio blogio simboliu. Šis simbolis taip pat susijęs su “skustagalviais” ir kitomis neonacistinėmis grupuotėmis.

Anarchija


Anarchija

Anarchijos ženklas – jokios valdžios nebuvimas. Šis simbolis keičia savo reikšmę, kuomet “A” raidė išeina iš rato. Tai ypatingo blogio simbolis. Naudojamas satanistų ir okultinių grupių. Taip pat yra pank-roko ir hard-roko muzikos simbolis. Dažnai sutinkamas juodosiose satanistų mišiose.

Nerono kryžius


Nerono kryžius

“Sulaužytas kryžius”, “Vištos koja”, “Pacific (taika anglų kalba)”. Okultinis simbolis, propaguotas kaip pacifistų judėjimo emblema. Kryžius sulaužytais petimis simbolizuoja krikščionybės kritimą. Taikos simbolis, daugeliui žinomas kaip hipių judėjimo simbolis. P.S. Romos imperatoriaus Nerono valdymo laikais apaštalas Petras buvo pakartas aukštyn kojomis ant kryžiaus).

Žvėries ženklas


Žvėries ženklas

Pasak Apreiškimo knygos 13, 18 - žvėries ženklas ir antikristo skaičius (666). Raidė F – tai šeštoji angliškos abėcėlės raidė.

Heksagrama


Heksagrama

Taip pat vadinamas “Saliamono spaudas” arba “Dovydo Žvaigždė”. Vienas pačių stipriausių ir pikčiausių satanistinių simbolių. Naudojamas piktųjų dvasių iškvietimui į ant žemės nupiešto šešiakampio centrą.

Apverstas kryžius


Apverstas kryžius

Dažnai vadinamas “Pietų Kryžiumi”. Simbolizuoja neapykantą ir pajuoką iš Jėzaus Kristaus kryžiaus. Vaizduojamas ant roko muzikos albumų Ozzy Osbourne, Danzid ir t.t. Tai pakankamai rimtas simbolis, kuris liudija apie įsitraukimą į satanizmą.

Žaibas


Žaibas

Pagal Luko 10, 18 - simbolizuoja šėtoną: “Mačiau šėtoną, kaip žaibą krintantį iš dangaus”. Taip pat žinomas kaip satanistinė raidė “S”. Tokį simbolį galima pastebėti daugelyje roko grupių pavadinime, pavyzdžiui KISS, Black Sabbath ar AC/DC. Tai yra satanizmo simbolis.

Ranka su suspaustais pirštais, atrodo lyg ragai


Ranka su suspaustais pirštais, atrodo lyg ragai

Pasisveikinimo ženklas tarp satanistų. Jauni žmonės tokiu būdu pakelia rankas į viršų roko muzikos koncerto metu. Formuoja ožio galvą – bendras satanizmo simbolis. Jis yra užpakalinėje “Satanistinės Biblijos” pusėje.

Ying – yang


Ying – yang

Simbolizuoja pusiausvyrą tarp priešingų jėgų: negatyvių ir pozityvių; baltas laukas ir juodas; gėris ir blogis. “NEW AGE” skelbia, jog Dievas ir Liuciferis papildo vienas kitą, kai priešingos jėgos yra Dievo esybės veika.

Kryžius su kilpele (ANKH)


Kryžius su kilpele (ANKH)

Senojo Egipto simbolis. Simbolizuoja amžinąjį gyvenimą, atgimimą, saulės jėgą. Sugrįžimo į senąją pagonybę simbolis, kurioje buvo praktikuojamos ritualinės šventės, orgijos.

P.S. Dažnai klaidingai manoma, kad tai yra Koptų (Egipto krikščionių) kryžius. Tačiau šis kryžius buvo naudojamas Egipto religijoje 3000 m. pr. Kr.

Perpinta juosta


Perpinta juosta

Begalinio ryšio su visatos jėgomis simbolis; nepriekaištingas, nenutraukiamas, nenuginčijamas ryšys.

Vienaragis


Vienaragis

Seksualinės laisvės simbolis: lesbietiška meilė, homoseksualizmas, grupinis seksas ir t.t.

Drugelis


Drugelis

Tai yra „NEW AGE“ pasekėjų simbolis. Taip kaip ir vikšras susisuka į kokoną, keičiasi ir tampa drugelio formos, taip ir žmonija pereina iš senosios epochos į naująją erą. Vikšras simbolizuoja senąją epochą, kurioje žmonija gyveno pagal senas tradicijas.

Atlantų žiedas


Atlantų žiedas

Viena iš piktojo veikimo rūšių, nelaisvė ir nusigręžimas nuo Jėzaus - vienintelio žmogaus gydytojo ir gelbėtojo. „Ženklo jėga“ turi suteikti stiprią apsaugą ir neliečiamybę prieš agresiją ir pyktį iš išorės, prieš nelaimingus atsitikimus, vagystes, taip pat prakeikimus.

1/1 (1)---
« Spauda « Pagrindinis

* * Gen. time: 0.0173
* © xneox.com