*

Seksualinės zodiako ženklų paslaptys


* suaugusiems.lt [VAnille]

Avinas (moteris)

Po avino ženklu gimusios moterys turi milžinišką galią ir pakankamai aktyviai imasi vadovavimo seksualiniame gyvenime. Tokia moteris tikrai nepaliks savo partnerio nežinioje ir papasakos savo aistras. Jos apetitas yra begalinis ir to paties ji reikalauja iš vyro. Kartais avinėms atrodo, kad paprastas seksas nesuteikia visiško pasitenkinimo, todėl joms reikia intensyvesnės stimuliacijos ir ne vieno lytinio akto. Šio ženklo moterys yra įpratusios visiškai patenkinti savo seksualinį potraukį, todėl nereikėtų nustebti, jei ji pasiūlys vaidmenų žaidimą, pavyzdžiui, nuolankumo. Ir tiesa yra tai, kad kai kuriems labiau patinka avinės odiniais drabužiais ir spygliuotais aukštakulniais. Tokia moteris laižys savo partnerio kūną priversdama jį drebėti, tuomet stimuliuos jo genitalijas, suteikdama jam neįtikėtinus pojūčius. Norėdama atitikti labiausiai geidžiamos moters įvaizdį, ji būtinai nusipirks ir seksualius apatinius.

Avinas (vyras)

Po šiuo ženklu gimę vyrai niekada nesusitaikys su tuo, kad jo partnerė atsisako išpildyti jo svajones iki galo. Jis paims moterį jėga ir sekso metu vadovaus pagal savo taisykles. Sekso žaisliukas – puiki įsimintino vakaro su avinu pradžia. Avino partnerė turėtų būti pasiruošusi netikėtiems jo poelgiams ir nešvankioms kalboms. Šie vyrai nenustos naudoti savo galios. Oralinė partnerės stimuliacija nebus maksimalus atsakas į jo seksualinį potencialą. Jis peš moters plaukus, žnaibys jos spenelius ir lies užpakaliuką pačiais sudėtingiausiais būdais. Po avino ženklu gimę vyrai nėra pratę būti nuolankiais analiniams žaidimams, todėl analinio sekso malonumą patirs partnerė. Moteris, kuri turi galimybę praleisti romantišką vakarą su avinu vyru, neabejotinai patirs ne vieną orgazmą.

Jautis (moteris)

Po jaučio ženklu gimusi moteris žino, kaip surasti pasitenkinimą, nes malonumas yra raktinis jos intymaus gyvenimo žodis. Ji dievina tokius dalykus kaip geras maistas ir gėrimai bei erotinis masažas. Reikia turėti omenyje, kad jaučio ženklo moterys yra daug reikalaujančios, tad norintis tokią moterį patenkinti vyras turi nestokoti seksualinio potraukio. Būtų galima pradėti glamonėjant jos krūtis ir bučiuojant kaklą, galima pamaloninti jos kūną kvapniais masažo aliejais, išliekančiais ir sekso metu. Norint sustiprinti jos aistrą partneris turėtų būti išradingas. Ji išbandys visus partnerio seksualinius įgeidžius, kuriuos jis pasiūlys, ir net jei jis dvejoja apsispręsti, jausmingas susitikimas vis tiek bus puikus. Po jaučio ženklu gimusios moterys negali pakęsti, kai jaučiasi nepatogiai, tad derėtų negailėti lubrikanto ir užtikrinti lengvą slydimą.

Jautis (vyras)

Kad ir kaip dažnai tai būtų tekę girdėti, jaučiai mėgsta seksą. O kas nemėgsta? Reikalas tas, kad daugybė žmonių seksą naudoja kaip stresą mažinančią priemonę, siekdami įrodyti savo galią ar tiesiog kaip dalį meilės žaidimo. To niekada nebūtų galima pasakyti apie vyrą, gimusį po jaučio ženklu. Jie mėgaujasi seksu, jie dievina seksą, jie negali gyventi be sekso. Nuo ankstyvo amžiaus jie geriausiai žino, kaip suteikti malonumą. Nereikia pamiršti ir to, kad jaučiai labai jautrūs kvapams. Kartais toks vyras gali nustebinti potraukiu natūraliems žmogaus skysčių kvapams. Jei jaučio partnerė nori papildomos stimuliacijos, neturėtų bijoti jam apie tai prasitarti ir jis pasistengs išpildyti visas jos aistras.

Dvyniai (moteris)

Sekso metu ši moteris yra nenuspėjama. Vieta jai ne tiek svarbi, kiek psichinė stimuliacija. Dvynės yra atviros naujovėms ir neturi jokių išankstinių nusistatymų apie seksą. Vis dėlto tai, kas jas labiausiai užveda, glūdi jų smegenyse. Telefoninis seksas, suaugusiųjų filmai ir knygos apie seksą yra vieni mėgstamiausių dalykų, nes tokia moteris negali įsivaizduoti gyvenimo be psichinės stimuliacijos. Dvynių zodiako ženklo moteris yra iš prigimties apdovanota erzinimo menu, todėl švelni plunksna jos rankose virsta pikantišku pojūčių žaidimu. Jai patinka atrasti ir parodyti naujus partnerio pamaloninimo būdus. Ji gali įkišti sėklides į vaginą kai jos partneris įsiskverbia iš nugaros, arba sujungti tai su genitalijų stimuliacija rankomis.

Dvyniai (vyras)

Tikriausiai jis nebus mačo ir neatskleis laukinės aistros, bet jis tikrai nebus nuobodus. Jis žino kaip paįvairinti seksualinį gyvenimą ir sužadinti jausmus dviprasmišku pokalbiu. Vienas labiausiai jo mėgiamų būdų išplėsti miegamojo malonumų horizontą yra naudoti sekso žaisliukus. Jam patinka stebėti partnerės erotinius žaidimus, nes jos pasitenkinimas yra didžiausia motyvacija. Po dvynių ženklu gimusiam vyrui patinka eksperimentuoti, nes mylėtis jam turi būti smagu. Viskas, ko jam reikia iš partnerės, tai laisvė intymaus scenarijaus fantazijoms ir jis suteiks jai visapusiškus pojūčius, kokių dar neteko patirti.

Vėžys (moteris)

Po vėžio ženklu gimusios moterys yra labai jautrios ir meilės santykiuose niekada nežengia pirmojo žingsnio. Partneris turėtų apipilti ją dėmesiu ir šiluma. Kai ji supras, kad jos meilužis gali būti atidus ir pagarbus jos poreikiams, jos vidinė jautri pusė bus atvira begaliniams seksualiniams tyrinėjimams. Partneris neturėtų skubėti jai jai siūlydamas jausmingą elgesį pirštais bėginėdamas per visą jos kūną. Vėžio ženklo moterys yra labai jautrios geidulingiems prisilietimams, tad partneris turi daugybę galimybių pasinaudoti švelnia plunksna, erzinimais ir oraliniu seksu. Ji iš prigimties yra paklusni, tad jai patinka pamaloninti partnerį.

Vėžys (vyras)

Šio ženklo vyrai yra vienu metu ir kantrūs, ir agresyvūs, todėl gali būti sunku surasti tinkamą kelią į jo miegamąjį. Sekso metu jis yra susikoncentravęs patenkinti savo partnerę lygiai tiek pat, kiek ir pats pasimėgauti. Vėžiui patinka pradėti virtuvėje, tad prieš tai reikėtų maistingos vakarienės. Globėjas iš prigimties, po vėžio ženklu gimęs vyras pamalonins savo partnerę tarti ji būtų jo brangiausioji. Vėžiui patiks partnerės seksualinis išprusimas ir jis tikriausiai inicijuos jausmingą masažą. Partnerė sužinos, ką reiškia emocionaliausias atsakas ir galės visą gyvenimą tyrinėti neužmirštamo sekso pasaulį. Vėžys yra idealus meilužis, todėl partnerė gali neabejoti, kad jis teisingai paspaus karščiausius jos mygtukus.

Liūtas (moteris)

Tik nereikia tikėtis, kad liūto ženklo moteris pasiduos ir elgsis pagal partnerio nurodymus. Jai nereikia suvilioti svajonių vyro, nes ji yra įsitikinusi, kad jos švelnumas vyrui yra didžiausia dovana. Po liūto ženklu gimusi moteris neabejotinai yra viena aistringiausių ir geriausius įgūdžius turinčių meilužių. Išskirtinė jos asmenybė ir ekstravagantiškas skonis yra labai susiję su jos mylėjimosi stiliumi. Partneris turėtų atkreipti dėmesį į sekso sceną ir atmosferą sekso metu, nes jai tai reiškia labai daug. Jai patinka provokuojanti apranga, tad nereikia nustebti, jei pasirodys su kelnaitėmis su virvele ir spenelius apnuoginančia liemenėle, kad būtų lengviau pasiekti ir glamonėti jos erogenines zonas. Negana to, liūto ženklo moteris yra linkusi šiek tiek dominuoti, kas paaiškina, kodėl jai patinka vaidmenų žaidimai. Ji bus ta, kuri dominuos, tad jei partneris bučiuos jos kūną, įspraustą į odinius drabužius, tai jai suteiks didžiausią malonumą.

Liūtas (vyras)

Liūtams reikia moters taip pat kaip oro. Kiekvienas pasimatymas su tokiu vyru prilygsta dramatiškam ir spalvingam pasirodymui, kur jis gali iki galo atskleisti savo seksualinį potencialą. Sekso metu jis stengiasi parodyti save kaip laukinį meilužį, kuris yra pripratęs pažymėti savo teritoriją ir primesti savo taisykles. Gali būti, kad jis jau turi gausią seksualinę patirtį, tad gali sužadinti partnerės vaizduotę ir įkvėpti ją ilgai ir jaudinančiai patirčiai. Liūtui patinka papuošti savo genitalijas, kad sužavėtų savo partnerę ir nesuklysime pasakę, kad jis yra pats įstabus meilužis. Vienintelis dalykas, ką turi padaryt jo partnerė, tai parodyti iniciatyvą sekso žaidimams ir palaukti, kol atsiris didžiulio malonumo banga. Privalu neužmiršti pasakyti jam, kad jis buvo puikus ir liūtas visada bus partnerės paslaugoms.

Mergelė (moteris)

Šio ženklo moteris niekada nepervertins seksualinio malonumo reikšmės. Žemiška ir organizuota, ji negali patikėti, kad seksas gali būti kažkas daugiau kaip tik fizinis pasitenkinimas. Jos scenarijus yra paprastas: kuo mažiau egzotikos, tuo geriau. Tikriausiai ji nebus ta, kuri pasiūlys naujų idėjų miegamajame, tad partneriui gali prireikti laiko įkalbėti ją kokiems nors eksperimentams. Geriau pradėti nuo glamonių, švelnaus viso jos kūno glostymo. Po mergelės ženklu gimusi moteris susijaudina lėtai ir jai labiau patinka laiko patikrintos mylėjimosi technikos. Kai mergelė yra sujaudinta, ji norės daugiau. Gali būti, kad ji yra per daug drovi, kad pripažintų, jog viduje ji nori paklusnaus vaidmens, bet jei partneris pamėgins trenkti jai per užpakaliuką, jos reakcija gali būti pakankamai netikėta.

Mergelė (vyras)

Jo fizinis apetitas yra pakankamai nepretenzingas ir tradicinis. Gali būti, kad savo partnerę jis sutiks padedant draugams, nes tokiems dalykams jis yra per daug kuklus. Po mergelės ženklu gimusiam vyrui patinka iki detalių suplanuoti pasimatymai. Dėl šios priežasties prieš pasiūlant kokius nors pokyčius geriau yra jam duoti realių užuominų. Jis žino, kas patinka moterims ir darys tai metodiškai, suteikdamas pakankamai erdvės partnerės iniciatyvai. Kai kurioms moterims patinka, kai vyrai klauso jų nurodymų, tad šio ženklo atstovas gali būti tuo vyru, su kuriuo partnerė jaus valdžią. Kai kuriems mergelės ženklo vyrams patinka pasitenkinti patiems užuot dėjus pastangas susirasti tinkamą partnerę. Jie gali rinktis solo seksą, kuris sumažina seksualinę įtampą, ir todėl tinkamos partnerės gali laukti ilgą laiką.

Svarstyklės (moteris)

Svarstyklėms patinka gražūs dalykai, todėl galvodamas apie romantišką vakarą, svarstyklių partneris turėtų laikytis vienos svarbios taisyklės: viskas turi atrodyti patraukliai ir įspūdingai. Po šiuo ženklu gimusi moteris žino, kad yra šarminga, kai kviečia vyrą į savo miegamąjį. Ji naudos aromatinius losjonus ir kūno aliejus, kad sužadintų malonumą tikro grožio prisilietimu. Jos įgūdžiai geri ir ji žino, kaip reikia pamaloninti partnerį. Pasidabinusi permatomais apatiniais, ji be didesnių pastangų pažadins vyro aistrą. Partneris neturėtų nustebti jos miegamojo stalelyje ras korsetą ar kailinius antrankius. Svarstyklėms patinka nešvankūs dalykėliai ir jos deda pastangas, kad seksualinis gyvenimas būtų geresnis.

Svarstyklės (vyras)

Po svarstyklių ženklu gimęs vyras gali būti idealus partneris seksualinei patirčiai, pilnai romantiškos aistros. Vos sužadinus jausmingą nuotaiką nederėtų skubėti į miegamąjį, nes vėliau dar bus galima patirti visą spektrą kaprizingų pojūčių. Jo erotinė fantazija atrodo begalinė, o partnerės kūnas jam kaip gerai pažįstamas karštų vietelių žemėlapis. Kai kuriems jų patinka papuošti savo kūną piešiniais ir įrašyti nešvankias kalbas, kad paįvairintų savo santykius. Svarstyklių ženklo vyras stimuliuos partnerę naudodamas kvapnius aliejus ir kremus ir masažuodamas intymiausias partnerės vieteles. Į seksą jis žiūri linksmai ir padarys taip, kad partnerė jaustųsi tarsi karalienė.

Skorpionas (moteris)

Vyrai, būkite pasiruošę ilgai nakčiai! Ji gali pradėti šnabždėti slapčiausias savo seksualines svajas, kandžioto partnerio ausis ir glamonėti jį žemiau juostos pačią netikėčiausią akimirką. Po skorpiono ženklu gimusi moteris padarys bet ką, kad paverstų šį pasimatymą neužmirštamu. Niekas negali jai įrodyti, jog seksas pakeistas akrobatikos treniruotėmis. Nėra abejonių, intymioje aplinkoje ji bus pasipuošusi seksualiausiais apatiniais ir fetišistiniais apdarais. Ji nori patirti stiprius pojūčius ir niekas negali jos sustabdyti nuo šių slapčiausių poreikių patenkinimo. Skausmas nėra tai, ko bijo skorpiono ženklo moteris; tai labiau kraštutinių fantazijų išraiška. Ši moteris dievina stebėti kaip jos partneris patenkina save ir ji neabejotinai gali sugėdinti bet kokį vyrą, kuris pasiduos jos traukai.

Skorpionas (vyras)

Sakoma, kad po šiuo ženklu gimęs vyras yra geidulingas žvėris, laukinis ir bekompromisis. Jokių tabu, jokių suvaržymų ir didžiausias malonumas – tai viskas, kas jam rūpi. Skorpionas yra sekso ekspertas ir į visą tai žiūri labai rimtai. Taigi, jei moteris nėra pasirengusi ekstremaliems potyriams – geriau nė neprasidėti, nes kelio atgal nebebus. Kartais jis gali peržengti ribą ir elgtis su partnere grubiai. Kai kuriems skorpionams patinka suvaržyti partnerę ir elgtis agresyviai. Nėra taip, kad jis negali sustoti. Jis to nenori, nes jam nėra didesnio malonumo kaip skausmas ir seksas.

Šaulys (moteris)

Po šaulio ženklu gimusioms moterims patinka tyrinėti ir mokytis naujų dalykų, todėl ji neatsisakys, jei partneris pasiūlys paeksperimentuoti lovoje. Jau patinka, kai aistringas meilužis užklumpa ją netikėtai. Šaulio ženklo moteris negali įsivaizduoti savo gyvenimo be nuotykių ir laisvės, todėl jai labai sunku užmegzti ilgalaikius santykius. Vis dėlto, jei vyras mąsto taip pat laisvai kaip ir moteris ir jis neturi išankstinių nusistatymų, tokie santykiai gali būti susaistyti labai tvirtais ryšiais. Dauguma po šaulio ženklu gimusių moterų nemėgsta egzotiškų eksperimentų, tačiau jos yra pakankamai atviros naujiems partnerio pamaloninimo būdams. Suaugusiųjų filmų žiūrėjimas gali būti puikia pradžia inicijuojant intymius santykius.

Šaulys (vyras)

Šaulys nėra pratę inicijuoti ilgalaikius santykius, nes jo požiūriu seksas yra pasilinksminimas, o meilė, daugiau ar mažiau, yra greitai praeinantis susižavėjimas. Susijaudinimas yra stiprus tol, kol vyksta erzinantys žaidimai. Šaulys gali panaudoti daugybę sekso technikų ir garantuoti partnerei daugybinį orgazmą. Kai kuriems jų patinka analinis seksas ir pasiruošimas bet kokiems eksperimentams miegamajame. Po šaulio ženklu gimęs vyras niekada neignoruos partnerės ir suteiks jai kokį tik įmanoma didžiausią malonumą: glostydamas jos vaginos sieneles pirštais, stimuliuodamas ją sėklidėmis ir bučiuodamas jos krūtis. Dažniausiai tai sužadina sprogstamą reakciją, kuri yra sunkiai užmirštama ir beveik nesukontroliuojama. Patartina įsitikinti, kad turite pakankamai lubrikanto, jei susidursite su tokia galia.

Ožiaragis (moteris)

Gali užtrukti, kol ji išreikš savo seksualumą, tačiau vos tik ji bus pasiryžusi ir neabejos savo sprendimu, pojūčiai bus labai intensyvūs ir galingi. Po ožiaragio ženklu gimusi moteris gali būti labai užsispyrusi ir atkakli, siekdama maksimalių tikslų lovoje. Ji gali mylėtis ilgai ir prailginti malonius partnerio pojūčius. Jai taip pat patinka disciplinos žaidimai, naudojant botagėlius. Partnerio skausmas gali sužadinti jos aistrą nepraėjus nė akimirkai.
Vis dėlto, kito tipo ožiaragio ženklo moteriai patinka atiduoti save į patyrusio meilužio rankas ir pasitarnauti kaip atsidavusi vergė savo ponui. Nereikia netinkamai interpretuoti jos šaltos išvaizdos. Ji įpratusi slėpti savo emocijas, todėl partneris gali pamatyti jos vidų pasitelkdamas kantrybę ir prieidamas rafinuotai.

Ožiaragis (vyras)

Po šiuo ženklu gimę vyrai yra užsispyrę ir ryžtingi, kai kalba eina apie priešingos lyties suviliojimą, tačiau kartais gali atrodyti, kad toks vyras tiesiog persistengia labiau įsigilindami į patį lytinį aktą, o ne į partnerę. Į viską, ką daro, jis žiūri labai paprastai. Tas pats galioja ir jo požiūriui į eksperimentus sekse. Ožiaragis gali reikalauti per daug dėmesio iš partnerės, nes jam reikia būti įsitikinusiu jos ištikimybe ir nepaneigiamu įsipareigojimu. Mainais, jis suteiks nekvestionuojamą ištikimybę ir intensyvius seksualinius potyrius. Nereikia jam aiškinti, kaip ką daryti, nes jis labai didžiuojasi savo pasirodymu, o neatsargiai pasakytas žodis gali akimirksniu sugadinti visą malonumą. Ožiaragis vyras gali būti šiurkštus ir tikriausiai naudos burnos kaiščius, kad nuslopintų partnerės šauksmą. Kitas būdas patirti malonumą ir išlaikyti erekciją ilgiau, yra naudoti skirtingas sekso technikas.

Vandenis (moteris)

Ji gali pradėti lėtai, nes fizinė pusė jai nėra tokia svarbi kaip šilti ir mylintys santykiai. Vis dėlto, po vandenio ženklu gimusi moteris turi labai lakią vaizduotę ir yra labai išradinga, tad jos partneris neabejotinai turės savo pačią įdomiausią naktį su ja. Ši moteris tiki, kad viskas gerai, jei ji gali pamaloninti savo partnerį. Gera dovanai jai – naujas sekso žaisliukas, kuris gali padidinti jos susidomėjimą ir sužadinti smalsumą. Tai gali būti naujas vibratorius ar šviečiantis dildo, kuris dar ir skleidžia garsus. Vandenio ženklo moteris turi puikius erotinio masažo įgūdžius ir glamonėdama jo kūną pirštais ir liežuviu gali priversti tapti partnerį laukiniu. Nederėtų nustebti, jei ji pasiūlys ką nors visiškai neįprasto, nes įvairovė yra raktas jos susijaudinimui. Išbandykite vaidmenų žaidimą – jai patinka žaisti ir eksperimentuoti.

Vandenis (vyras)

Daugybė moterų mano, kad yra nuostabu susirasti vyrą, kuriam labiau rūpi jų mintys nei kūnai. Vandenis vyras prieina prie moters lėčiau ir subtiliau, nes mylintis suteikti malonumą bet kokiu būdu. Po vandenio ženklu gimęs vyras net gali priversti savo partnerę pasiekti orgazmą prie jos nė neprisilietęs. Savimi pasitikinti moteris gali įtikinti jį padaryti bet ką, pavyzdžiui, išbandyti įspūdingas pozas ir eksperimentus. Geriausias laikas praleistas su vandeniu bus kai abu partneriai perskaitys Kamasutrą ir naujomis idėjomis įpūs naujų vėjų į savo intymų gyvenimą. Iš tiesų, du kartus tas pats scenarijus lovoje nepasikartos. Jį labai jaudina, kai jis mato savo partnerę apsirengusią slaugės kostiumu ar tarnaitės kostiumu. Vandenio partnerė visuomet turėtų būti pasiruošusi dar, nes sunku surasti kitą tokį lakios vaizduotės ir modernaus viliojimo stiliaus vyrą.

Žuvys (moteris)

Po žuvų ženklu gimusi moteris yra labai imli, todėl jau pakankamai lengva išmokti miegamojo paslapčių. Kai ją pagauna aistra, visa jos esybė, atrodo, skęsta jos pačios emocijose. Aromatinis masažo aliejus neabejotinai yra puiki jausmingų glamonių su ja pradžia. Žuvims nėra nieko labiau jaudinančio kaip partnerio pamaloninimas ir nieko malonesnio nei atrasti naujus seksualinio pasitenkinimo būdus. Tai vandens ženklas, todėl ji dievina vonios kambario atmosferą, tad pasimėgauti šilta vonia dviese – puiki mintis. Daugumai šio ženklo moterų patinka seksuali apranga kaip permatomas sijonėlis, po kuriuo tik kelnaitės su juostele, arba odinis komplektas neribotai ekstazei. Kitas būdas sužadinti jos seksualumą yra kutenimas plunksna, kuris nuvilnija per visą kūną ir priverčia prarasti realybės pojūtį.

Žuvys (vyras)

Po žuvų ženklu gimusiam vyrui patinka seksas su patyrusia ir tvirta partnere. Jis gali lengvai priimti jos kaprizus ir sekso metu sekti pagal jos taisykles. Nuolankumo žaidime toks vyras bus paklusnus, kuris daro viską, ką palipai jo šeimininkė. Jis turi egzotišką skonį sekso žaisliukams. Žuvų ženklo vyrui patinka patenkinti save naudojant gumines lėles ir vibruojančias vaginas, kurios suteikia jam galimybę išpildyti giliausius jo norus. Dauguma šio ženklo vyrų yra pasiryžę peržengti ribas ir išbandyti ką nors sunkesnio, pavyzdžiui, BDSM žaidimą. Nuolankumo žaidimas gali būti tai, kas sužadina jo aistrą ir atveria duris į naują nepatirtų pojūčių pasaulį. Dėl šios priežasties jis sutiks prisiimti pasyvų vaidmenį vien tam, kad išbandytų užburiančius skausmo ir malonumo pojūčius.

1/1 (1)---
« Spauda « Pagrindinis

* * Gen. time: 0.0183
* © xneox.com