*

Stebuklas: pusantrų metų mergaitė išgyveno po avarijos ir 14 valandų upėje


* delfi.lt [Slapukė]

Jutos valstijoje jauna motina žuvo, kai jos vairuojamas automobilis nulėkė nuo tilto į upę, bet jos pusantrų metų dukrelė buvo rasta gyva, 14 valandų išbuvusi šaltyje, pranešė dienraštis „Salt Lake Tribune“.
Vienas žvejys rado vaiką ir moterį, kurią Spaniš Forko miesto policija įvardijo kaip 25 metų Lynn Jennifer Groesbeck. Mergytė tebebuvo gyva, nors daug valandų išbuvo galva žemyn, prisegta vaikiškoje kėdutėje apvirtusiame automobilyje, sakoma pranešime.
L.J.Groesbeck šeima nurodė, kad avarija įvyko, kai motina važiavo namo.
18 mėnesių Lily Groesbeck, atvežtos į vieną Solt Leik Sičio ligoninę, būklė buvo kritinė, bet stabili.
„Jai stebėtinai gerai sekasi, žinant aplinkybes. Gydytojai iki šiol turi vilties“, – mergaitės motinos sesuo Jill Sanderson sekmadienį sakė Solt Leiks Sičio televizijai KSL-TV.
Šeštadienį apie 12 val. 30 min. vietos (21 val. 30 min. Lietuvos) laiku žvejys rado apvirtusį automobilį, įkritusį į Spaniš Forko upę už maždaug 80 km į pietus nuo Solt Leik Sičio, sakė policijos leitenantas Mattas Johnsonas.
Tyrėjai nustatė, kad avarija įvyko penktadienį apie 22 val. 30 min. (šeštadienį 7 val. 30 min. Lietuvos laiku), kai vienas žmogus, gyvenantis netoli nelaimės vietos, sakė išgirdęs triukšmą, nurodė M.Johnsonas.
Mergytė buvo rasta pakibusi žemyn galva kėdutėje, kurios nesiekė upės vanduo, prasiveržęs į automobilio vidų, M.Johnsonas pasakojo laikraščiui „Deseret News“. Jos motina buvo rasta žuvusi vairuotojo krėsle.
Automobilis atsitrenkė į betoninį tilto atitvarą ir įkrito į upę, kur jį buvo sunku pamatyti nuo kelio, sakė tyrėjai. Policija negalėjo tiksliai įvardyti avarijos priežasčių, o šiam tyrimui padeda Jutos kelių policija.
Trims policininkams ir keturiems ugniagesiams, kurie įbrido į upę, kad apverstų automobilį ant šono ir ištrauktų mergytę, buvo suteikta pagalba ligoninėje dėl didelio kūno atšalimo, bet vėliau jie buvo išrašyti.
Naktį, kai mergytė buvo įstrigusi automobilyje, oro temperatūra buvo nukritusi iki 0–3 laipsnių Celsijaus.


1/1 (1)---
« Spauda « Pagrindinis

* * Gen. time: 0.0161
* © xneox.com