*

Vaiko pasiteisinimas: nepasiklysčiau, jei dviratyje būtų navigacija


* alfa.lt [YourLiGhT]

Dvejų metų Joelas Noahas į krepšį prisidėjo gardžiausių skanumynų ir savo mažu dviratuku išvažiavo į miestą aplankyti savo mylimos močiutės, kuri tuo metu buvo ligoninėje.

Tik, deja, mažylis nežinojo kelio.

Vokietijos policija ėmėsi įvairiausių priemonių, kad tik kuo greičiau rastų pasiklydusį vaiką, tačiau jokių rezultatų nebuvo. Netrukus policija gavo pranešimą, kad ieškomą berniuką su dviračiu kelis kartus matė toje pačioje gatvėje. Nieko nelaukdami pareigūnai išvažiavo į nurodytą vietą.

Visų džiaugsmui berniukas buvo rastas ir grąžintas namo. Vėliau prabilęs mažylis pasakė, jog būtų suradęs kelią pas močiutę, tačiau jo dviratyje nebuvo navigacijos.

1/1 (1)---
« Spauda « Pagrindinis

* * Gen. time: 0.007
* © xneox.com