*

V.Ginevičius: norėčiau grįžti į „Žalgirį“


* delfi.lt [Loganas]

Šią savaitę „Žalgirio radijo“ rubrikos „Užribis“ pašnekovu tapo buvęs ilgametis „Žalgirio“ gynėjas Vidas Ginevičius. Šiuo metu Turkijoje rungtyniaujantis lietuvis atvirai atsakinėjo į laidos vedėjo Karolio Tiškevičiaus užduodamus klausimus ir atskleidė, kad mielai grįžtų į „Žalgirį“, pasakoja apie nešvarų žaidimą Turkijos lygoje bei kitus dalykus.

– Ar dar svarstote galimybę rungtyniauti Lietuvos rinktinėje, juo labiau, kad išplėstiniame kandidatų sąraše tikrai pretenduojate būti? – pasiteiravo „Žalgirio radijas“.

– Nežinau, čia jau nuo trenerio priklausys. Aš visą laiką pasiruošęs atstovauti rinktinei, tai kiekvieno krepšininko svajonė ir garbė atstovauti savo šaliai. Niekada nesu pasakęs, kad neatstovausiu, visada laukiu kvietimo ir, jeigu gaučiau jį, tikrai neatsisakyčiau, tačiau kaip treneris (Kęstutis) Kemzūra nuspręs, taip ir bus.

– Ką patys turkai kalba apie artėjantį Europos čempionatą?

– Nespėjome kažkaip dar pasišnekėti, tik pasijuokėme, kad vėl į tą pačią grupę papuolėme.

– Gal yra kokių minčių grįžti į Lietuvą ir padėti vienai iš komandų Eurolygoje?

– Aš visada pasiruošęs (juokiasi). Po užsienius, aišku, jau nusibodo važinėti, kiek čia galima. Aišku norisi arčiau namų, o į „Žalgirį“, tai iš viso būtų idealiausia.

– Praėjusį savaitgalį „Žalgiris“ LKF taurės finale nugalėjo „Lietuvos rytą“ ir iškovojo taurę. Kurią komandą palaikėte?

– Iš tikrųjų, kai žaidžiau abejose ekipose, tai buvo abipusis palaikymas. Labai sunku ką ir palaikyti, kai sėdi 2000 kilometrų nuo Lietuvos, visą sezoną nieko nematai, tik visas naujienas skaitai iš interneto.

Bet aišku, vis tiek labiau linkstu link „Žalgirio“, kadangi tai mano gimto miesto komanda, čia nė kalbų nėra. Bet kai nematai rungtynių, tai ir neįsijauti į jas. O skaityti žinias tik per internetą irgi nesąmonė.

1/1 (1)---
« Spauda « Pagrindinis

* Gen. time: 0.0321
* © xneox.com