Vienuolikametis kinas priimtas į prestižinį Kinijos universitetą
delfi.lt [Sondra]
Vienuolikos metų berniukas priimtas į prestižinį Kinijos universitetą – ten mažasis genijus studijuos teisę. Sklando gandai, kad vaikas universitete atsidūrė po „reikšmingos“ jo tėvelio universitetui išskirtos prigininės paramos, rašo „Daily Telegraph“.
Xu Hengrui iš pietvakarinės Junanio provincijos – pats jauniausias studentas, kada nors priimtas studijuoti Renmino universiteto, esančio Pekine, teisės fakultete. Vienuolikametis būsimasis teisininkas jau atvyko semtis akademinių žinių.
Kinijoje nėra apibrėžtas amžius, nuo kada vaikai gali laikyti stojamuosius egzaminus ir stoti į universitetą. Skelbiama, kad mažylio sugebėjimai privertė aiktelėti ne vieną akademiką.
Renmino universitetas jau paviešino oficialų pareiškimą, kuriame neigia, kad vaiko tėvas priklauso universiteto tarybai ar skyrė universitetui nemažą sumą pinigų.
Universiteto atstovas dienraščiui „Guangming Daily“ sakė, kad berniuką universitetui rekomendavo vietos švietimo departamentas, o per stojamuosiuose ir interviu parodytos žinios atitiko visus reikalavimus, keliamus norintiems studijuoti šiame universitete.
Gen. time: 0.0069
© xneox.com