[»] Galimybės

0.01
¤Xwalixas: Sutinku su Linazz.:)
[*]10.06.19|16:06|

log5: Nesuprantu, kam daužytis į sienas :( Aš už galimybių ieškojimą :ax:
[*]09.12.04|00:31|

@Shumis: Stengiuosi buti kuo arciau galimybiu ribos :dviratukas:
[*]09.11.22|21:37|

log5: Matykim galimybes :kuku:
Redaguotas: 11.22 21:31
[*]09.11.22|21:30|

¤Linazz: Kol vieni mato kliūtis, kiti regi galimybes. :)
[*]09.11.22|12:11|

¤Angelina: Kodel daugiau?:O Del sawo charakterio?:D
[*]09.11.22|08:57|

log5: Tu gali daugiau :H
[*]09.11.21|21:35|

¤Angelina: Zinau savo galimybes ir ribas,taciau kiti perdeda ta.
[*]09.11.21|17:49|

log5: Xwa, aš ne koks altruistas, kad peržengčiau kitų ribas :lol:
[*]09.11.21|16:27|

log5: Ką čia peržengt? :lol: Eit kiaurai per ribas :neo:
[*]09.11.21|16:25|

---
^ Psichologija/Filosofija « Forumas « Pagrindinis
---

* * Gen. time: 0.0108
* © xneox.com