[»] Galimybės
0.01
¤Xwalixas:
Sutinku su Linazz.:)
[*]10.06.19|16:06|
log5:
Nesuprantu, kam daužytis į sienas :( Aš už galimybių ieškojimą :ax:
[*]09.12.04|00:31|
@Shumis:
Stengiuosi buti kuo arciau galimybiu ribos :dviratukas:
[*]09.11.22|21:37|
log5:
Matykim galimybes :kuku:
Redaguotas: 11.22 21:31
[*]09.11.22|21:30|
¤Linazz:
Kol vieni mato kliūtis, kiti regi galimybes. :)
[*]09.11.22|12:11|
¤Angelina:
Kodel daugiau?:O Del sawo charakterio?:D
[*]09.11.22|08:57|
log5:
Tu gali daugiau :H
[*]09.11.21|21:35|
¤Angelina:
Zinau savo galimybes ir ribas,taciau kiti perdeda ta.
[*]09.11.21|17:49|
log5:
Xwa, aš ne koks altruistas, kad peržengčiau kitų ribas :lol:
[*]09.11.21|16:27|
log5:
Ką čia peržengt? :lol: Eit kiaurai per ribas :neo:
[*]09.11.21|16:25|
---
^ Psichologija/Filosofija
« Forumas
« Pagrindinis
---
© xneox.com