[»] Padekit.nepaleidzia programu ir zaidimu.

0.0104
matrix2: krc pas mane tas pats kaip ir pas tave
[*]11.03.22|14:34|

matrix2: kaip tu ta softa persirasei ?
[*]11.03.22|14:34|

daryZx: Persirasiau softa, dabar viskas veikia, persirasiau is 4v. į 10v. :D
[*]10.01.05|19:16|

daryzX: Pasiskaityk visus komentarus, gi rasiau kad man visi esantys zaidimai,programos veikė. Tik kažkas užplauke kad rašo Darbo failas Nėra ką rodyti. Tai va galvojau gal kas pagelbes bet niekas cia nenusimano apie telefonus =D
[*]09.12.26|00:17|

SuKCiuS: Pirma tai siuskis jad failus o ne jar,ir zek kad atitiktu tavo telefono java palaikyma...jei problemos neapeisi taip tada pirk boxų laidą ir perrasyk softus :)
[*]09.12.23|23:34|

daryzX: Aha ir pinigus moket kai krize.. Maniau kad cia yra bent keli zmones uz mane daugiau ismanantys .
[*]09.12.21|16:21|

Satanas: ka zinau, nesk meistram
[*]09.12.21|14:38|

daryzx: Jokie java failai nepasileidžia
[*]09.12.21|00:55|

Satanas: O mini opera irgi neveikia? Neaisku kokiam alio programas siuncia ir is kur, jei darbinis failas tai java taip iseina klases neudarytos kaip suprantu arba nesuprantu
[*]09.12.20|17:49|

Satanas: Nu as kai ant savo sudo nustatymus atstatau tai viskas issivalo...
[*]09.12.20|17:40|

---
^ Nokia « Forumas « Pagrindinis
---

* * Gen. time: 0.0112
* © xneox.com