[»] Inculto!

0.0106
Medulea: Paiims auksta wieta eurowizijoje
[*]10.03.07|16:54|

Role77: Šiaip iš InCulto repertuaro pats geriausias man pasirodė pats pirmas jų albumas.O vėlesni kažkokie "tirli-pirli"..Nu ką aš žinau,gal ką ir pasieksim.Žiūrint kaip Europa bus nusiteikus.Pagyvensim - pamatysim :)
[*]10.03.05|18:26|

*DefenceMan: I finala pateksim
[*]10.03.05|18:04|

¤Wiley: Čia dar klausimas ar į finalą pateksim :d
[*]10.03.05|17:21|

Alibabanx: Nereikia jokiu spiegiančiu dainų:) reikia linksmos tai gal ir pajimsim koka nepaskutinia vieta. Gal net tarp top 10 pateksim:ura:
[*]10.03.05|17:08|

¤fejushka: neidomu, neoriginalu, neveza:))) beeet, yai tik mano nuomone:sunny:
[*]10.03.05|16:46|

¤Wiley: Nesitikėjau kad jie keliaus. Kai joutubėje žiūrėjau tai nieko ypatingo. Gal geriau jau ta spiegianti merga :d
[*]10.03.05|16:40|

*DefenceMan: Pralinksmins wisa europa ;D
[*]10.03.05|16:36|

¤affairer: Per radiją girdėjau kaip diedukas sakė "InTsulto" insulto..:D
[*]10.03.05|16:05|

Single: InCulto pasirodymas buwo pats geriausias. Ir daina nebloga. :)
[*]10.03.05|15:29|

---
^ Muzika « Forumas « Pagrindinis
---

* * Gen. time: 0.0114
* © xneox.com