[»] Inculto!
0.0106
Medulea:
Paiims auksta wieta eurowizijoje
[*]10.03.07|16:54|
Role77:
Šiaip iš InCulto repertuaro pats geriausias man pasirodė pats pirmas jų albumas.O vėlesni kažkokie "tirli-pirli"..Nu ką aš žinau,gal ką ir pasieksim.Žiūrint kaip Europa bus nusiteikus.Pagyvensim - pamatysim :)
[*]10.03.05|18:26|
*DefenceMan:
I finala pateksim
[*]10.03.05|18:04|
¤Wiley:
Čia dar klausimas ar į finalą pateksim :d
[*]10.03.05|17:21|
Alibabanx:
Nereikia jokiu spiegiančiu dainų:) reikia linksmos tai gal ir pajimsim koka nepaskutinia vieta. Gal net tarp top 10 pateksim:ura:
[*]10.03.05|17:08|
¤fejushka:
neidomu, neoriginalu, neveza:))) beeet, yai tik mano nuomone:sunny:
[*]10.03.05|16:46|
¤Wiley:
Nesitikėjau kad jie keliaus. Kai joutubėje žiūrėjau tai nieko ypatingo. Gal geriau jau ta spiegianti merga :d
[*]10.03.05|16:40|
*DefenceMan:
Pralinksmins wisa europa ;D
[*]10.03.05|16:36|
¤affairer:
Per radiją girdėjau kaip diedukas sakė "InTsulto" insulto..:D
[*]10.03.05|16:05|
Single:
InCulto pasirodymas buwo pats geriausias. Ir daina nebloga. :)
[*]10.03.05|15:29|
---
^ Muzika
« Forumas
« Pagrindinis
---
© xneox.com