[»] Klaida?? ;D

0.011
@kamiccolo: Affairer, o kur visi varai ne vietoj? duomenų nukapojimai? failo pabaiga? Eilutės pabaiga? Bbz... Vienu žodžiu.. .Reikia integerio - palieki TIK integerį, reikia žodžio - palieki tik žodį.
[*]10.06.25|20:07|

FracT: Man sake kad sitaip apsaugo $co = mysql_real_escape_string(trim(htmlspecialchars($_GET[\co\],ENT_QUOTES)));
[*]10.06.25|20:06|

FracT: Pas mane va $co=$_GET['co'];
[*]10.06.25|19:57|

¤affairer: Žinomą ta $_GET['g']; turi dar ir savo skripte naudot.
[*]10.06.25|19:54|

FracT: Cia pns kaip gale zymos darasyt &g_=echo"failas.php"; ?
[*]10.06.25|19:53|

¤affairer: Tie simboliai yra \' ir tas pasviręs kabliataškis. Daugiau lyg ne :hmz:
[*]10.06.25|19:53|

@kamiccolo: Kitaip tu SQL injekcijos nepadarysi. Praktiškai.
[*]10.06.25|19:50|

FracT: Ir viskas? O jei ne cia klaida?
[*]10.06.25|19:50|

@kamiccolo: Galėjai bent Counterį išsiimt, prieš duodamas URL. Replacini visus nepageidaujamus simbolius iš GET, POST - viskas. Visas ir mandrumas.
[*]10.06.25|19:48|

FracT: Turiu pasijunges sc viena,adresas http://ws.us.lt/war3 zinau kad ten yra bugu,vieni sako kad ten kazkas su mysql injekcija, nes gali ir visa sc nuknist,ir i mysql ieina,galit padet?
[*]10.06.25|19:44|

---
^ Saitų kurimas « Forumas « Pagrindinis
---

* * Gen. time: 0.0117
* © xneox.com