[»] Klaida?? ;D
0.011
@kamiccolo:
Affairer, o kur visi varai ne vietoj? duomenų nukapojimai? failo pabaiga? Eilutės pabaiga? Bbz... Vienu žodžiu.. .Reikia integerio - palieki TIK integerį, reikia žodžio - palieki tik žodį.
[*]10.06.25|20:07|
FracT:
Man sake kad sitaip apsaugo $co = mysql_real_escape_string(trim(htmlspecialchars($_GET[\co\],ENT_QUOTES)));
[*]10.06.25|20:06|
FracT:
Pas mane va $co=$_GET['co'];
[*]10.06.25|19:57|
¤affairer:
Žinomą ta $_GET['g']; turi dar ir savo skripte naudot.
[*]10.06.25|19:54|
FracT:
Cia pns kaip gale zymos darasyt &g_=echo"failas.php"; ?
[*]10.06.25|19:53|
¤affairer:
Tie simboliai yra \' ir tas pasviręs kabliataškis. Daugiau lyg ne :hmz:
[*]10.06.25|19:53|
@kamiccolo:
Kitaip tu SQL injekcijos nepadarysi. Praktiškai.
[*]10.06.25|19:50|
FracT:
Ir viskas? O jei ne cia klaida?
[*]10.06.25|19:50|
@kamiccolo:
Galėjai bent Counterį išsiimt, prieš duodamas URL. Replacini visus nepageidaujamus simbolius iš GET, POST - viskas. Visas ir mandrumas.
[*]10.06.25|19:48|
FracT:
Turiu pasijunges sc viena,adresas http://ws.us.lt/war3 zinau kad ten yra bugu,vieni sako kad ten kazkas su mysql injekcija, nes gali ir visa sc nuknist,ir i mysql ieina,galit padet?
[*]10.06.25|19:44|
---
^ Saitų kurimas
« Forumas
« Pagrindinis
---
© xneox.com