[»] Čempionų Lyga 2012/13 sezonas

0.0284
¤DonTjero: Na ką baigės jau 2 atrankų etapai tai reik pavadinimą į šio sezono keist =] bate tai su burtais žiauriai sekas antrą sezoną iš eilės...=]
[*]12.07.25|09:36|

*affairer: C grupėje sėkmingai Ispanijoje rungtyniaujanti Valencia namuose gavo skaudų antausį - 85minutę praleido įvartį ir atidavė taškus ManUtd. O Rangers namie 1-0 įveikė Bursaspor.... D grupėje savotiška staigmena, Kazanės Rubinas 1-1 sužaidė su Barcelona.. Abu įvarčiai pelnyti nuo 11m atžymos. Tai jau antros rungtynės iš eilės, kur barsai tenka atsilikinėti. Na o Panathinaikos namuose pralošė 0-2 Copenhagen'ui.
[*]10.10.03|12:27|

*affairer: Trečiadienį. A grupėje vėlgi šeimininkų pergalės. Tottenham 4-1 sutriuškino Twente (Tottehham realizavo 2 baudinius), Milano Inter 4-0 sumušė Bremen Werder futbolininkus. Hat-tricką pelnė S. Eto'o. B grupėje antrą pralaimėjimą patyrė Hapoel. 1-3 namie nusileido Lyon. O Schalke 04 2-0 įveikė Benfica.
[*]10.10.03|12:24|

*affairer: G grupėje išvargta Madrido Real pergalė prieš Auxerre (Real žaidė išvykoje), tik 81 mintutę Di Maria pelnė įvartį. AJAX namuose 1-1 sužaidė su Milan... H grupėje šįkart šeimininkų komandoms buvo nesaldu. Partizan namie 1-3 nusileido Arsenal, o Braga 0-3 Donetsko Shakhtarui.
[*]10.10.03|12:21|

*affairer: Antradienį E, F, G, H grupėse... E grupėje: Basel 1-2 Bayern München (abu įvarčiai B. Schweinsteiger'io), Roma 2-1 CFR Cluj. // F grupėje - šeimininkų pergalės. Maskvos Spartak 3-0 Žilina. Chelsea 2-0 Marseille (viską išsprendė jau pirmam kėlinyj)...
[*]10.10.03|12:18|

*affairer: Šį antradienį ir trečiadienį praūžė II-asis Čempionų lygos turas
[*]10.10.03|12:14|

¤affairer: H grupėje Arsenal 6-0 patiesė Braga. 2 įvarčius pelnė Č. Fabregas (1 iš 11m), dar 2 C. Vela, ir po vieną pridėjo A. Arshavin ir M. Chamakh. O Donetsko Shaktar po itin atkaklios kovos 71min D. Srna įvarčio dėka šventė pergalę prieš Belgrado Partizan.
[*]10.09.16|19:58|

¤affairer: F grupėje namų sienos nepadėjo nė vienai komandai. Marseilie 0-1 nusileido Maskvos Spartakui, o Zilina pralaimėjo Chelsea 1-4. Chelsea jau po pirmo kėlinio pirmavo 0-4 ir didesnio pavojaus antrajame kėlinyje Zilinos pelnetas įvartis nebesukėlė. G grupėje 2-0 pergales šventė namuose žaidusios ekipos. aC Milan 2-0 Auxerre; Madrido Real 2-0 Amsterdam Ajax (31' V. Anita į savus vartus, 73' G. Higuain).
[*]10.09.16|19:56|

¤affairer: Įvyko ir E,F,G,H grupių pirmieji susitikimai. E grupė: namuose pergalę iškovojo po 2 įvarčius pelnę Müncheno Bayern ir CFR Cluj klubai. Müncheno Bayernui įvarčius pelnė Müller ir Klose (pasaulio čempionato Vokietijos rinktinės žaidėjai). Kova vyko atkakli, pirmas įvartis krito tik 79'. Ir Bayern 2-0 AS Roma. Tuo metu, CFR Cluj 2-1 Basel.
[*]10.09.16|19:43|

¤affairer: Šiandien, nemažiau intriguojantys susitikimai. E, F, G, H grupėse. E grupė: Miuncheno Bayern-AS Roma; CFR Cluj - Basel. F grupė Marseilie-Maskvos Spartak, Zilina-Chelsea. G grupėje: AC Milan-Auxerre; Madrido Real-Amsterdamo AJAX, H grupė: Arsenal-Braga; Donetsko Shaktar-Belgrado Partizan. Visų rungtynių pradžia 21:45.
[*]10.09.15|08:50|