[»] ar daznai sypsotes?:D

0.0104
¤kristinuke: Mane dazniausej prajuokina waikinai bandantys atkreipti demesi:lol6:
[*]09.05.13|19:39|

-Ievutukas: karta per 2 h;D
[*]09.05.11|22:40|

@BiCaZ: labai daznai
[*]09.05.11|22:06|

-affairer: Keista? Tu čia turi omenyje krizę?:D
[*]09.05.11|21:49|

*Bmw24: Tikrai daznai ;) kaip bebutu keista
[*]09.05.11|17:47|

*Sondra: Nekeistai.Pažįstu tą jausmą,kai širdį lb skauda,bet kažkas netikėtai prajuokina:)
[*]09.05.10|23:28|

-affairer: kažkaip keistai skamba nuoširdus juokas kai, kai širdyj iš tikrųjų depresija
[*]09.05.10|19:18|

¤Mirror: As tai sypsaus kasdien ir daug,kai mato ir nemato,bet ne be pagrindo:D daznai buna daug juoko,nuosirdaus,kad ir tada,kai turi but depresija:d
[*]09.05.05|18:42|

axis: TAIP. ;d
[*]09.05.05|18:27|

Dior: kuo dazniau - tuo geriau. :)
[*]09.05.05|18:15|

---
^ Temos « Forumas « Pagrindinis
---

* * Gen. time: 0.0112
* © xneox.com