[»] ar daznai sypsotes?:D
0.0104
¤kristinuke:
Mane dazniausej prajuokina waikinai bandantys atkreipti demesi:lol6:
[*]09.05.13|19:39|
-Ievutukas:
karta per 2 h;D
[*]09.05.11|22:40|
@BiCaZ:
labai daznai
[*]09.05.11|22:06|
-affairer:
Keista? Tu čia turi omenyje krizę?:D
[*]09.05.11|21:49|
*Bmw24:
Tikrai daznai ;) kaip bebutu keista
[*]09.05.11|17:47|
*Sondra:
Nekeistai.Pažįstu tą jausmą,kai širdį lb skauda,bet kažkas netikėtai prajuokina:)
[*]09.05.10|23:28|
-affairer:
kažkaip keistai skamba nuoširdus juokas kai, kai širdyj iš tikrųjų depresija
[*]09.05.10|19:18|
¤Mirror:
As tai sypsaus kasdien ir daug,kai mato ir nemato,bet ne be pagrindo:D daznai buna daug juoko,nuosirdaus,kad ir tada,kai turi but depresija:d
[*]09.05.05|18:42|
axis:
TAIP. ;d
[*]09.05.05|18:27|
Dior:
kuo dazniau - tuo geriau. :)
[*]09.05.05|18:15|
---
^ Temos
« Forumas
« Pagrindinis
---
© xneox.com