[»] Kas Jums yra gyvenimo prasmė

0.0109
*cikita14: kaip geras žmogas pasakė..gyvenimas be prasmės ar tikslo negyvenimas,o tik egzistavimas..
[*]12.04.02|00:48|

¤Taduze: Meilė ateina ir praeina o prasmė lieka.
[*]12.03.31|20:11|

¤kristinuke: Taip.meile susuka galwa,bet kada reikia is swajojimo gryzt i realybe...is dangaus nusileist zemen...:L:)
[*]09.05.13|09:15|

-Ievutukas: meile...:svajoja:
[*]09.05.11|22:40|

@2n2kas: Nera tos prasmes
[*]09.05.10|23:35|

*Sondra: Bendravimas
[*]09.05.10|23:25|

-affairer: Kas?
[*]09.05.10|19:19|

---
^ Temos « Forumas « Pagrindinis
---

* * Gen. time: 0.0115
* © xneox.com