[»] Kas Jums yra gyvenimo prasmė
0.0109
*cikita14:
kaip geras žmogas pasakė..gyvenimas be prasmės ar tikslo negyvenimas,o tik egzistavimas..
[*]12.04.02|00:48|
¤Taduze:
Meilė ateina ir praeina o prasmė lieka.
[*]12.03.31|20:11|
¤kristinuke:
Taip.meile susuka galwa,bet kada reikia is swajojimo gryzt i realybe...is dangaus nusileist zemen...:L:)
[*]09.05.13|09:15|
-Ievutukas:
meile...:svajoja:
[*]09.05.11|22:40|
@2n2kas:
Nera tos prasmes
[*]09.05.10|23:35|
*Sondra:
Bendravimas
[*]09.05.10|23:25|
-affairer:
Kas?
[*]09.05.10|19:19|
---
^ Temos
« Forumas
« Pagrindinis
---
© xneox.com