[»] Frm dailiosios lyties atstovems:)

0.011
¤bboy4Dance: atstsc
[*]09.05.13|19:57|

¤kristinuke: P.s:zuikeli,tu atcstove?:xe3:
[*]09.05.13|19:56|

¤bboy4Dance: žodžio vyras nėra mano žodyne
Redaguotas: 05.13 19:56
[*]09.05.13|19:55|

¤kristinuke: Jei wyrai turi papus,tu neskiri wyru.klausime aiskei parasyta,kad pastebejes wyra:lol6:
[*]09.05.13|19:54|

¤bboy4Dance: aš dailus todėl galu čia eit
[*]09.05.13|19:52|

¤Kajjtan: :lol: tu gal gomikas
[*]09.05.13|19:51|

¤bboy4Dance: į papus ir šikną
[*]09.05.13|19:50|

+kristinuke: Ka jus pastebite pamate waikina?/I ka jus atkreipet demesi,sutigdamos savo busimaji vyra?:luw:
[*]09.05.13|19:49|

---
^ Temos « Forumas « Pagrindinis
---

* * Gen. time: 0.0116
* © xneox.com