[»] Frm dailiosios lyties atstovems:)
0.011
¤bboy4Dance:
atstsc
[*]09.05.13|19:57|
¤kristinuke:
P.s:zuikeli,tu atcstove?:xe3:
[*]09.05.13|19:56|
¤bboy4Dance:
žodžio vyras nėra mano žodyne
Redaguotas: 05.13 19:56
[*]09.05.13|19:55|
¤kristinuke:
Jei wyrai turi papus,tu neskiri wyru.klausime aiskei parasyta,kad pastebejes wyra:lol6:
[*]09.05.13|19:54|
¤bboy4Dance:
aš dailus todėl galu čia eit
[*]09.05.13|19:52|
¤Kajjtan:
:lol: tu gal gomikas
[*]09.05.13|19:51|
¤bboy4Dance:
į papus ir šikną
[*]09.05.13|19:50|
+kristinuke:
Ka jus pastebite pamate waikina?/I ka jus atkreipet demesi,sutigdamos savo busimaji vyra?:luw:
[*]09.05.13|19:49|
---
^ Temos
« Forumas
« Pagrindinis
---
© xneox.com