[»] Ar jusu tevams yra svarbi jusu nuomone?
0.0099
*Bmw24:
Aha :aaaa:
[*]09.05.15|16:57|
@poisONn:
beabejo Taip :)
[*]09.05.14|08:58|
¤Feras:
Taip
[*]09.05.14|08:57|
@alchemike:
Nelabai. Jie daug dalyku is anksto sprendzia uz mane, o kai pamato, kad darau savaip, pyksta ir kritikuoja. :ramune:
[*]09.05.14|02:34|
*xKYSACKAx:
taip. Kuo toliau,tuo labiau klausia ka manau,vienu ar kitu atweju.
[*]09.05.13|22:49|
¤Linazz:
daugiau svarbi, negu nesvarrbi.
[*]09.05.13|22:05|
*Nymphaea:
Jau nebesvarbi,nes as pati sau viska reguliuoju:D
[*]09.05.13|22:00|
@Shumis:
Dabar jau taip.
[*]09.05.13|20:28|
+kristinuke:
Wisada isklauso,bet ne wisada ispildo:)
[*]09.05.13|20:03|
---
^ Temos
« Forumas
« Pagrindinis
---
© xneox.com