[»] Ar jusu tevams yra svarbi jusu nuomone?

0.0099
*Bmw24: Aha :aaaa:
[*]09.05.15|16:57|

@poisONn: beabejo Taip :)
[*]09.05.14|08:58|

¤Feras: Taip
[*]09.05.14|08:57|

@alchemike: Nelabai. Jie daug dalyku is anksto sprendzia uz mane, o kai pamato, kad darau savaip, pyksta ir kritikuoja. :ramune:
[*]09.05.14|02:34|

*xKYSACKAx: taip. Kuo toliau,tuo labiau klausia ka manau,vienu ar kitu atweju.
[*]09.05.13|22:49|

¤Linazz: daugiau svarbi, negu nesvarrbi.
[*]09.05.13|22:05|

*Nymphaea: Jau nebesvarbi,nes as pati sau viska reguliuoju:D
[*]09.05.13|22:00|

@Shumis: Dabar jau taip.
[*]09.05.13|20:28|

+kristinuke: Wisada isklauso,bet ne wisada ispildo:)
[*]09.05.13|20:03|

---
^ Temos « Forumas « Pagrindinis
---

* * Gen. time: 0.0106
* © xneox.com