[»] Isbandymas sau. Uzsuk,cia idomu;)

0.0112
@YourLight: Žalioji arbata :)
[*]09.06.08|14:55|

Fejushka: siaip nemegstu:xe: o jei geriu tai silpna, zalia, be cukraus.
[*]09.06.08|14:36|

*Wiley: Nestipri juoda arbata su sukrum ir biskiu citrinos :kava:
[*]09.06.08|13:53|

-Remixas: Žalioji 8)
[*]09.06.08|13:25|

*Pjuvis: Stipre juoda
[*]09.06.08|12:38|

@Shumis: Megstu latte kava 3in1 ir daug cukraus :nyam:
[*]09.06.08|12:36|

*Puskinas: As tj geriu 3in1. Ir tirpia arbata.:D
[*]09.06.08|12:18|

bog: zalia arbata su zenceniu arba imbieru
[*]09.06.08|12:15|

*Chaos: Kinrožių x)
[*]09.06.08|12:11|

*Davids: Megstu raudonaja hibisku arbata :)
[*]09.06.08|12:10|

---
^ Temos « Forumas « Pagrindinis
---

* * Gen. time: 0.0119
* © xneox.com