[»] Isbandymas sau. Uzsuk,cia idomu;)
0.0112
@YourLight:
Žalioji arbata :)
[*]09.06.08|14:55|
Fejushka:
siaip nemegstu:xe: o jei geriu tai silpna, zalia, be cukraus.
[*]09.06.08|14:36|
*Wiley:
Nestipri juoda arbata su sukrum ir biskiu citrinos :kava:
[*]09.06.08|13:53|
-Remixas:
Žalioji 8)
[*]09.06.08|13:25|
*Pjuvis:
Stipre juoda
[*]09.06.08|12:38|
@Shumis:
Megstu latte kava 3in1 ir daug cukraus :nyam:
[*]09.06.08|12:36|
*Puskinas:
As tj geriu 3in1. Ir tirpia arbata.:D
[*]09.06.08|12:18|
bog:
zalia arbata su zenceniu arba imbieru
[*]09.06.08|12:15|
*Chaos:
Kinrožių x)
[*]09.06.08|12:11|
*Davids:
Megstu raudonaja hibisku arbata :)
[*]09.06.08|12:10|
---
^ Temos
« Forumas
« Pagrindinis
---
© xneox.com