[»] Tarp musu,krikscioniu

0.0105
*Nymphaea: Taip tikiu.Bet nebutinai pagal musu religija viska.Tikiu savaip.
[*]09.06.17|13:52|

bog: tikiu i kazka. bet ne krikscioniska kazka
[*]09.06.17|13:47|

+Kristinuke: Ar tikite i Dieva? Gal medituojata arba uzsiimat joga?:)
[*]09.06.17|12:49|

---
^ Temos « Forumas « Pagrindinis
---

* * Gen. time: 0.0109
* © xneox.com