[»] Tarp musu,krikscioniu
0.0105
*Nymphaea:
Taip tikiu.Bet nebutinai pagal musu religija viska.Tikiu savaip.
[*]09.06.17|13:52|
bog:
tikiu i kazka. bet ne krikscioniska kazka
[*]09.06.17|13:47|
+Kristinuke:
Ar tikite i Dieva? Gal medituojata arba uzsiimat joga?:)
[*]09.06.17|12:49|
---
^ Temos
« Forumas
« Pagrindinis
---
© xneox.com