[»] toyota celica

0.011
¤kefyras: jooo del manevringumo pritariu :Z
[*]09.12.03|14:27|

@WyniPooch: seip esu pries tokias masinas,bet pora dienu pavazinejes visai noreciau pabandyt ir ta 2l turbini AWD cales varianta su 250poniu(jei autogidas nemeluoja) :seilius:
[*]09.11.22|12:12|

@WyniPooch: 2ra diena melziu senute celica. Vienintelis jos privalumas tai kas yra po kapotu :) daugiau wieni trukumai,komforto nulis, praktiskai 2viete, ziauriai nemanevringa, subine zeme velkasi ir t.t. Jei ne varklis ir exterjeras butu niekam tikus :)
[*]09.11.22|12:08|

-Feras: Normali maske...
[*]08.10.23|09:07|

@Shumis: Man nieko gero...
[*]08.10.23|08:38|

¤protoNOS: No way Jose, st205 - FTW !
[*]08.10.23|03:18|

¤kefyras: pabandyk :veza:
[*]08.01.16|19:22|

*swaigia: Jei ji yra ta kuri ash manau,kad ji yra :xe: tai grazi mashinyte :) aishku kitais aspektais jos iwertint deja negaliu :D
[*]08.01.08|02:03|

Imagee: Dievishkas mashiniukas (:
[*]07.10.27|18:20|

¤MELAGIUKZ: gal ir nebloga masinike
[*]07.03.04|01:59|

---
^ Temos « Forumas « Pagrindinis
---

* * Gen. time: 0.0117
* © xneox.com