[»] toyota celica
0.011
¤kefyras:
jooo del manevringumo pritariu :Z
[*]09.12.03|14:27|
@WyniPooch:
seip esu pries tokias masinas,bet pora dienu pavazinejes visai noreciau pabandyt ir ta 2l turbini AWD cales varianta su 250poniu(jei autogidas nemeluoja) :seilius:
[*]09.11.22|12:12|
@WyniPooch:
2ra diena melziu senute celica. Vienintelis jos privalumas tai kas yra po kapotu :) daugiau wieni trukumai,komforto nulis, praktiskai 2viete, ziauriai nemanevringa, subine zeme velkasi ir t.t. Jei ne varklis ir exterjeras butu niekam tikus :)
[*]09.11.22|12:08|
-Feras:
Normali maske...
[*]08.10.23|09:07|
@Shumis:
Man nieko gero...
[*]08.10.23|08:38|
¤protoNOS:
No way Jose, st205 - FTW !
[*]08.10.23|03:18|
¤kefyras:
pabandyk :veza:
[*]08.01.16|19:22|
*swaigia:
Jei ji yra ta kuri ash manau,kad ji yra :xe: tai grazi mashinyte :) aishku kitais aspektais jos iwertint deja negaliu :D
[*]08.01.08|02:03|
Imagee:
Dievishkas mashiniukas (:
[*]07.10.27|18:20|
¤MELAGIUKZ:
gal ir nebloga masinike
[*]07.03.04|01:59|
---
^ Temos
« Forumas
« Pagrindinis
---
© xneox.com