[»] kodel pasirinkai xneox?

0.0099
-laukiancioji: Pirmiau del wiktorinos,chato dbr is frm ngl islyst :lol:
[*]10.01.12|21:15|

*Feras: Uzsireginau del tlf aprasymu, poto pradejau chate, baigiau forume:d
[*]09.02.07|08:04|

@alchemike: Is Deivuxo mineto djsss atklydau ir patiko.
[*]09.02.07|02:41|

NatBlo: Pradzioj del forumu. Po to radau įdomių pasnekovu=)
[*]09.02.06|22:49|

*Deivux: atradau neo chatą, kai jam tebuvo kokie pusė metų ar mažiau, nei sp smailų, nei žmonių daug, o pats saitas buvo patalpintas su kitais, tarp jų berods ozas, djsss, tiksliai nepamenu. o kadangi patiko kompanija, ir šeip patinka matricos filmai, tai pasilikau šičia :)
[*]08.05.02|13:44|

*Kotre: Todel kad nebuvo kito pasirinkimo.
[*]08.01.17|12:58|

Lotoses: Nuo saito ikurimo cia karts nuo karto lankydawaus.Tai ir dabar kai nostalgija uzkamuoja apsilankau:wink:
[*]08.01.08|03:55|

*Glori3: Patiko wiktorinoj atsakynet su draugu nusprendziau ir as:)
[*]08.01.08|02:52|

*swaigia: Del tawes, del ko daugiau :D
[*]08.01.08|02:00|

¤kefyras: kas toks?
[*]07.12.22|18:33|

---
^ Temos « Forumas « Pagrindinis
---

* * Gen. time: 0.0106
* © xneox.com