[»] kodel pasirinkai xneox?
0.0099
-laukiancioji:
Pirmiau del wiktorinos,chato dbr is frm ngl islyst :lol:
[*]10.01.12|21:15|
*Feras:
Uzsireginau del tlf aprasymu, poto pradejau chate, baigiau forume:d
[*]09.02.07|08:04|
@alchemike:
Is Deivuxo mineto djsss atklydau ir patiko.
[*]09.02.07|02:41|
NatBlo:
Pradzioj del forumu. Po to radau įdomių pasnekovu=)
[*]09.02.06|22:49|
*Deivux:
atradau neo chatą, kai jam tebuvo kokie pusė metų ar mažiau, nei sp smailų, nei žmonių daug, o pats saitas buvo patalpintas su kitais, tarp jų berods ozas, djsss, tiksliai nepamenu. o kadangi patiko kompanija, ir šeip patinka matricos filmai, tai pasilikau šičia :)
[*]08.05.02|13:44|
*Kotre:
Todel kad nebuvo kito pasirinkimo.
[*]08.01.17|12:58|
Lotoses:
Nuo saito ikurimo cia karts nuo karto lankydawaus.Tai ir dabar kai nostalgija uzkamuoja apsilankau:wink:
[*]08.01.08|03:55|
*Glori3:
Patiko wiktorinoj atsakynet su draugu nusprendziau ir as:)
[*]08.01.08|02:52|
*swaigia:
Del tawes, del ko daugiau :D
[*]08.01.08|02:00|
¤kefyras:
kas toks?
[*]07.12.22|18:33|
---
^ Temos
« Forumas
« Pagrindinis
---
© xneox.com