[»] pasikalbejimai

0.0108
¤kefyras: na cia galima mastyti is keliu pusiu :)
[*]08.03.27|20:20|

Imagee: Kiausini reik kazkam dar kuri laika sildyt po sparneliais ir saugot nuo gyvunu, ieskanciu pietu, kad sulauktu visciuko. Jei nebutu pirmiau vistos, tas kiausinis kiausinienei tetiktu.
[*]08.01.21|16:53|

¤Kefyras: I asmeniskumus nesikisam
[*]08.01.21|10:27|

*Kotre: Nea. O tu?
[*]08.01.19|15:06|

¤kefyras: lamos?
[*]08.01.18|15:19|

*Kotre: Ka?
[*]08.01.18|08:20|

¤kefyras: ragavai nors kartA?
[*]08.01.17|20:58|

*Kotre: lama
[*]08.01.17|18:05|

¤kefyras: strutis
[*]08.01.17|15:09|

*Kotre: Siaip tai pirma gaidys.
[*]08.01.17|12:48|

---
^ Temos « Forumas « Pagrindinis
---

* * Gen. time: 0.0116
* © xneox.com