[»] pasikalbejimai
0.0108
¤kefyras:
na cia galima mastyti is keliu pusiu :)
[*]08.03.27|20:20|
Imagee:
Kiausini reik kazkam dar kuri laika sildyt po sparneliais ir saugot nuo gyvunu, ieskanciu pietu, kad sulauktu visciuko. Jei nebutu pirmiau vistos, tas kiausinis kiausinienei tetiktu.
[*]08.01.21|16:53|
¤Kefyras:
I asmeniskumus nesikisam
[*]08.01.21|10:27|
*Kotre:
Nea. O tu?
[*]08.01.19|15:06|
¤kefyras:
lamos?
[*]08.01.18|15:19|
*Kotre:
Ka?
[*]08.01.18|08:20|
¤kefyras:
ragavai nors kartA?
[*]08.01.17|20:58|
*Kotre:
lama
[*]08.01.17|18:05|
¤kefyras:
strutis
[*]08.01.17|15:09|
*Kotre:
Siaip tai pirma gaidys.
[*]08.01.17|12:48|
---
^ Temos
« Forumas
« Pagrindinis
---
© xneox.com