[»] Koki geri kefyra?:D
0.011
pirdalius:
visokį
[*]13.01.24|16:22|
¤kefyras:
ir kefyras yra ju gamyboi :P
[*]09.12.03|16:17|
-VisuSiaube:
ten piena tas žalgiris reklamuoja. :P
[*]09.12.03|14:37|
¤kefyras:
o to negeriat kur zalgiris reklamuoja?
[*]09.12.03|14:28|
fake:
Svarbu kefyras!
[*]09.10.11|16:03|
-bulvyte:
dvaro man atrodo:D seniai jau ji begeriau:D geriu su virtom blvem niam niam:D
[*]09.06.23|11:11|
Aiwux:
Negeriu kefyro :bloga:
[*]09.06.23|11:03|
¤kefyras:
skanu sriuba su sokoladu :P
[*]09.06.23|09:50|
@WyniPooch:
Kefyras su uogiene? :)) Man panasiai skamba kaip kopustu sriuba su sokoladu.. :xe2:
[*]09.04.09|11:10|
¤Mirror:
Negeriu kefyro:D o jei labai reik,tada geriu su daaaug daug daug uogienes:xe:
[*]09.04.09|11:01|
---
^ Temos
« Forumas
« Pagrindinis
---
© xneox.com