[»] Koki geri kefyra?:D

0.011
pirdalius: visokį
[*]13.01.24|16:22|

¤kefyras: ir kefyras yra ju gamyboi :P
[*]09.12.03|16:17|

-VisuSiaube: ten piena tas žalgiris reklamuoja. :P
[*]09.12.03|14:37|

¤kefyras: o to negeriat kur zalgiris reklamuoja?
[*]09.12.03|14:28|

fake: Svarbu kefyras!
[*]09.10.11|16:03|

-bulvyte: dvaro man atrodo:D seniai jau ji begeriau:D geriu su virtom blvem niam niam:D
[*]09.06.23|11:11|

Aiwux: Negeriu kefyro :bloga:
[*]09.06.23|11:03|

¤kefyras: skanu sriuba su sokoladu :P
[*]09.06.23|09:50|

@WyniPooch: Kefyras su uogiene? :)) Man panasiai skamba kaip kopustu sriuba su sokoladu.. :xe2:
[*]09.04.09|11:10|

¤Mirror: Negeriu kefyro:D o jei labai reik,tada geriu su daaaug daug daug uogienes:xe:
[*]09.04.09|11:01|

---
^ Temos « Forumas « Pagrindinis
---

* * Gen. time: 0.0119
* © xneox.com