[»] kdl juroi surus vanduo?
0.0102
¤kefyras:
tu ir
[*]09.12.03|14:28|
*Pjuvis:
Del to kad myza i vandeni visi,karoce 14m jau zinojau sita
[*]09.10.30|01:29|
Light:
nes ten vasara visi prakaituoti bega maudytis :D
[*]09.10.30|01:26|
Alibabanx:
todel kad susidure du druska gabenantis laivai:) cia ir taip aisku.
[*]09.07.08|23:07|
Aiwux:
Todel kad vandenyje istirpsta uolienos. O kai juos istirpsta ir vanduo suresnis daros...
[*]09.06.23|11:41|
parrtizann:
dar pamyzkit,tj gal pasaldes.. :D
[*]08.12.22|21:08|
*zizius:
nes banginiu myzalai surus xD
[*]08.09.29|19:12|
NatBlo:
Nesurus tiems , kieno skonio receptoriai sutrike :xi:
[*]08.09.05|13:23|
¤kefyras:
ir tu?
[*]08.04.23|20:56|
Gamestrt:
Nes ten visi sysiu daro...
[*]08.04.23|08:39|
---
^ Temos
« Forumas
« Pagrindinis
---
© xneox.com