[»] kdl juroi surus vanduo?

0.0102
¤kefyras: tu ir
[*]09.12.03|14:28|

*Pjuvis: Del to kad myza i vandeni visi,karoce 14m jau zinojau sita
[*]09.10.30|01:29|

Light: nes ten vasara visi prakaituoti bega maudytis :D
[*]09.10.30|01:26|

Alibabanx: todel kad susidure du druska gabenantis laivai:) cia ir taip aisku.
[*]09.07.08|23:07|

Aiwux: Todel kad vandenyje istirpsta uolienos. O kai juos istirpsta ir vanduo suresnis daros...
[*]09.06.23|11:41|

parrtizann: dar pamyzkit,tj gal pasaldes.. :D
[*]08.12.22|21:08|

*zizius: nes banginiu myzalai surus xD
[*]08.09.29|19:12|

NatBlo: Nesurus tiems , kieno skonio receptoriai sutrike :xi:
[*]08.09.05|13:23|

¤kefyras: ir tu?
[*]08.04.23|20:56|

Gamestrt: Nes ten visi sysiu daro...
[*]08.04.23|08:39|

---
^ Temos « Forumas « Pagrindinis
---

* * Gen. time: 0.0109
* © xneox.com