*

Kelyje Vilnius-Trakai kraupi avarija: vienas žmogus be gyvybės ženklų


* delfi.lt [Slapukė]

Kelyje Vilnius-Trakai, jau netoli sostinės, sekmadienį įvyko kraupi avarija. Automobilis nulėkė nuo kelio ir virto. Pranešta, kad vienas žmogus - be gyvybės ženklų.
Bendruoju pagalbos telefonu skambinusieji pranešė, kad apie 17.54 val. įvyko avarija, du žmonės prispausti automobilių nuolaužų.
Į nurodytą vietą išskubėjo ugniagesiai, policija ir medikai. Žmonės baiminosi dėl vieno žmogaus gyvybės - anot skambinusio pagalbos telefonu, vienas nukentėjusiųjų po avarijos buvo be gyvybės ženklų.
Papildyta 18.24 val.: Atskubėjus pagalbai, "Volvo" buvo nulėkęs nuo kelio. Paaiškėjo, kad jis susidūrė su briedžiu. Didžiulis gyvūnas išbėgo į kelią.
Merginai ugniagesių pagalbos neprireikė, ji nebuvo prispausta, medikai ją skubiai išvežė į ligoninę. Pirminėmis žiniomis, jos būklė sunki.
Kartu važiavęs vaikinas per avariją prarado sąmonę. Jį iš automobilio iškėlė ugniagesiai ir perdavė medikams. Deja, vaikino, gimusio 1988 m., gyvybė užgeso.
Papildyta 18.45 val.: Automobilis po susidūrimo su briedžiu nulėkė nuo kelio ir vertėsi. Ugniagesiai avarijos vietą aptvėrė, kad smalsuoliai nelandžiotų ir netrukdytų dirbi.

http://www.delfi.lt/news/daily/crime/kelyje-vilnius-trakai-kraupi-avarija-vienas-zmogus-be-gyvybes-zenklu.d?id=67377552#ixzz3TsUF7rEw

1/1 (1)---
« Spauda « Pagrindinis

* * Gen. time: 0.0134
* © xneox.com