*

Knygoje apie brolius Lavrinovičius - kraupi realybė. Jų prievartauta mergina šiandien skęsta skurde


* panele.lt [YourLiGhT]

Skurdus gyvenimas aptriušusiame tėvų name, o visas turtas - sūnus ir 300 litų pašalpa. Taip šiandien gyvena prieš 12 metų krepšininkų Kšyštofo ir Darjušo Lavrinovičių siaubingai išprievartauta Natalija. Prie suskilusios geldos likusi mergina savo dabartinį gyvenimą parodė ir nutylėtų detalių garsiojoje brutalaus išprievartavimo istorijoje prisiminė ir išsipasakojo naujai knygai „Broliai Lavrinovičiai. Po nuopuolio - į šlovės viršūnę".

KONTRASTAS: PRIEVARTOS AUKA PRIEŠ TURTUOLES ŽMONAS
Knygos skaitytojai joje ras ne tik linksmųjų brolių dvynių gyvenimo istoriją, kaip iš paprastų darbininkų šeimos kilę lenkai tapo krepšinio korifėjais; ras ne tik trenerių ir kitų juos pažįstančių žmonių komentarų, bet ir visos krepšininkų karjeros laimėjimų statistiką.

Bet ryškiausias akcentas - knygoje išryškinamas šiurpinantis kontrastas: akis į akį pastatomos trys moterys - skurde gyvenanti brolių išprievartauta Natalija Tomaševič ir dabartinės krepšininkų žmonos Edita ir Tatjana.

Dvi gražuolės Edita ir Tatjana maudosi prabangos spinduliuose: kepinasi po Ispanijos saule, grožio procedūroms skiria tūkstančius litų, valgo išskirtinį maistą brangiausiuose pasaulio restoranuose, nežino žodžio "skurdas".

Šį ir gausybę kitų liūdnų žodžių labai gerai žino prieš dvylika metų brutaliai brolių išprievartauta 29-erių Natalija. Šiandien vos galą su galu ji suduria gyvendama tėvų namuose Šalčininkų rajone. Vyrais nusivylusi, tikros meilės taip ir neradusi mergina svajoja apie emigraciją. Broliai jos nė nenori prisiminti, kaip ir ji jų.

"Man nė kiek neskaudu, kad Darjušo meile, turtais ir šlove mėgaujasi Edita, ne aš. Negalėčiau gyventi po vienu stogu su žmogumi, kuris mane išniekino. Be to, Darjušas ir Kšyštofas nemoka jausti, paaiškinti, ko nori", - knygoje sako Natalija.

NUOŠIRDI NATALIJOS IŠPAŽINTIS

Knygos autorius žurnalistas Sergejus Tichomirovas apsilankė Tatjanos namuose ir pateikė smulkmenišką reportažą iš skurdžios merginos buities. „Nedideliame, šaltame kambaryje, ant sukuistos lovos žaidžia liesutis Natalijos sūnus. Seno radijo leidžiami rusiškų dainų ritmai rėžia ausį. <...> Ant medinių grindų mėtosi šiukšlės. Tai - Natalijos tvirtovė, jos pasaulis", - rašoma knygoje.

Knygoje Natalija atskleidžia, kaip jaučiasi mažame kaimelyje gyvendama ir iki šiol apkalbama kaimynų, kaip ji ieškojo vyro, nuo kurio susilauktų vaiko, kaip ji tą vyrą surado, bet šis pabėgo, ir kaip galų gale ji svajoja emigruoti į Angliją ar Norvegiją.

„Dabar aš gyvenu gerai, tik viena bėda - trūksta pinigų. Darjušas ir Kšyštofas man nepadeda. O ir kodėl turėtų? Jie turi savo šeimas, aš - savo", - naujojoje knygoje pasakoja Natalija.

Ji su smulkmenomis atskleidžia ir tai, kaip po tos nelaimingos išprievartavimo istorijos (knygoje prisimenama su smulkmenomis, ji išties šokiruoja) jautėsi, kai jai buvo liepta per prievartą ištekėti už savo skriaudiko Darjušo, kad šis nepatektų į kalėjimą.

„Darjušo vedybos su Natalija buvo paprasčiausias akių dūmimas", - rašoma knygoje, o pati Natalija prisipažįsta, kad tuomet darė viską, kas buvo liepiama, nes buvo patyrusi šoką. Mergina atvirai pasakoja apie surežisuotą spaudai spektaklį, neva susituokę jiedu su Darjušu gyveno laimingai. „Aš gyvenau pas motiną, mokiausi. Su Darjušu bendrauti net nenorėjau. Susitikdavome tik tuomet, kai reikėdavo duoti interviu žurnalistams".

Visa tiesa apie brolių Lavrinovičių gyvenimą ir sugriautą Natalijos gyvenimą - naujoje knygoje „Broliai Lavrinovičiai. Po nuopuolio - į šlovės viršūnę". Knygą išleido „Ekspress leidyba".

1/1 (1)---
« Spauda « Pagrindinis

* * Gen. time: 0.0295
* © xneox.com