*

Kraupus šeštadienis Lietuvos pajūryje: Šventojoje nuskendo 5 vyrai, Palangoje ir Klaipėdoje - du nepilnamečiai


* delfi.lt [Power]

Šeštadienį Lietuvos pajūris buvo paženklintas mirtimi. Stipriai banguojanti Baltijos jūra per vieną dieną pasiglemžė net 7 žmonių gyvybes. Dar trys žmonės atsidūrė ligoninėje. Skaudžiausia nelaimė įvyko netoli Šventosios - apie 600 metrų nuo Latvijos pasienio nuskendo 5 vyrai, o su jais buvusi 12 metų mergaitė komos būsenos išvežta į ligoninę.
Stipriai banguojanti jūra pasiglemžė net 7 žmonių gyvybes.
Stipriai banguojanti jūra pasiglemžė net 7 žmonių gyvybes. T.Stasevičius

* Siųsti nuorodą
* Spausdinti
* Dalintis
Dalintis su Facebook Dalintis su LinkedIn Dalintis su Twitter Dalintis su Frype.lt

Pirminiais duomenimis, vyrų kompanija kopose buvo pasistačiusi palapinę ir kažką šventė. Išgėrę vyrai užsimanė pasimaudyti, tačiau į krantą sugrįžti nebesugebėjo. Kadangi kompanija buvo be mobiliųjų telefonų, vieno iš skendusio vyro žmona nubėgo į netoliese esančią sodybą kviestis pagalbos.

Kol vandens motociklais iš Palangos atvyko gelbėtojai, vyrai jau buvo be gyvybės ženklų. Tris kūnus jiems pavyko surasti, dar du ieškomi vandenyje. Paplūdymio vieta, kurioje įvyko nelaimė, nėra itin lankoma poilsiautojų, todėl gelbėtojai čia nedirba.

Su vyrų kompanija besimaudžiusi 12-13 metų mergaitė leisgyvė ištraukta iš vandens ir nuvežta į ligoninę. Ją ištiko koma. Iš kur atvyko paplūdimyje puotavusi kompanija, kol kas neaišku.

Dar viena nelaimė įvyko prie Palangos tilto - poilsiautojų pamėgtoje vietoje nuskendo šešiolikmetis.

Baltijos jūra šeštadienį buvo negailestinga - jūroje ties Palanga ir Šventaja gelbėtojai traukė net 26 skendusius žmones.

Dar viena tragedija užfiksuota Baltijos jūroje ties Klaipėda.

Kaip pranešė TV3 žinios, tris leisgyvius jaunuolius gelbėtojai iš jūros ištraukė Melnragės paplūdimyje. Atvykusiems medikams septyniolikmečio gyvybės išgelbėti nepavyko.

Dar du skendę jaunuoliai išvežti į ligoninę. Apie jų būklę žinių kol kas nėra.

Liudininkai teigė, jog tragedijos priežastimi tapo stipriai banguojanti jūra. Gelbėtojai poilsiautojams patarė šeštadienį į ją nebristi.

1/1 (1)---
« Spauda « Pagrindinis

* * Gen. time: 0.021
* © xneox.com