*

Nuo antradienio UEFA čempionų lyga grįžta į TV6 ekranus


* lrytas.lt [Fubu]

„Pagaliau!” – gali ištarti futbolo mėgėjai, nes UEFA čempionų lyga grįžta į TV6 kanalą. Grįždama kelia klausimų, kurių pagrindinis – ar „Barcelona“ sugebės apginti pavasarį iškovotą titulą?

Praėjusį sezoną jie buvo neprilygstami, o vasarą gero recepto prastais ingredientais negadino. „Barsa“ neteko puolėjo Samuelio Eto‘o, bet jį pakeitė ne mažiau pavojingas snaiperis Zlatanas Ibrahimovicius. Silpniausiai, gynybos, grandžiai jėgos turėtų pridėti jaunas ukrainietis Dmitro Čigrinskis. Jį klubas įsigijo už 25 milijonus eurų.

Bet net ir tokiomis pavardėmis apginti sostą nebus lengva. Nuo ko? Vis nuo tų pačių – Anglijos „Premier“ lygos didžiojo ketverto: „Manchester United“, „Liverpool“, Londono „Chelsea“ ir „Arsenal“. Šios komandos pergalių išalkusiomis akimis žiūri į nugalėtojų taurę.

O juk dar yra ir mirtinas „Barcelonos“ priešas Madrido „Real“, šią vasarą investavęs ketvirtį milijardo eurų į naujas žvaigždes – Cristiano Ronaldo, Kaka, Xabi Alonso, Karimą Benzemą. Anglai ar ispanai?

Šis klausimas turbūt galėtų įžeisti ir pastaraisiais metais nepakeičiamą Italijos čempioną Milano „Inter“, ir naujam gyvenimui po nesėkmingo praėjusio sezono atgijusius Liono „Olympique“ bei Miuncheno „Bayern“.

Tiems, kurie įpratę antradienių ir trečiadienių vakarus leisti su Čempionų lyga, galima drąsiai žadėti, kad intriga bus. O kada jos nebuvo? Tiems, kurie labiau domisi savais, primename, kad bus ir lietuvių.

Jau šį antradienį, rugsėjo 15 dieną 21 val. 35 min. tiesiogiai per TV6 Deividas Šemberas su Maskvos CSKA klubu priešaky mes iššūkį Europos futbolo galingiesiems. Pirmasis egzaminas – Vokietijos čempiono Wolfsburgo teritorijoje.

Ar sugebes vilkai, praėjusio sezono pabaigoje su žeme lyginę stipriausias bundeslygos komandas, namie palaužti raudonuosius iš Maskvos? Intriguojančios UEFA čempionų rungtynės – jau šį antradienį per TV6. O trečiadienį tokiu pat metu kausis Liono „Olympique“ ir „ACF Fiorentina“.

Liono „Olympique” Prancūzijos čempiono titulą prarado po septynių iš eilės auksinių sezonų. Šį kartą atėjo permainų metas. 40 milijonų eurų, išleistų naujoms futbolo žvaigždėms įsigyti, sezono pradžioje grąžino Liono klubą į pergalių kelią.

„Fiorentina” iš Italijos į Prancūzija šį trečiadienį keliaus ketindama priversti varžovus bent trumpam pasukti iš to kelio. Atsinaujinęs „Olympique” klubas prieš patyrusią ir drausmingą „Fiorentina” – rugsėjo 16 dieną 21 val. 35 min. tiesiogiai per TV6.

Karščiausios UEFA čempionų lygos kovos – nuo šio antradienio, rugsėjo 15 dienos tiesiogiai per TV6!

1/1 (1)---
« Spauda « Pagrindinis

* * Gen. time: 0.0178
* © xneox.com