*

Pietų Amerikos mūšis pasibaigė įtikinama brazilų pergale

* basketnews.lt [Yourlight]

Brazilijos krepšinio rinktinė užtikrintai žengė tarp aštuonių stipriausių pasaulio komandų. Jie 85:65 (13:21, 20:15, 24:13, 28:16) sutriuškino Argentinos rinktinę.

Ši pergalė reiškia, jog visos keturios A grupės komandos perkopė aštuntfinalio barjerą.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo argentiniečiai ir po dviejų kėlinių jie turėjo 3 taškų pranašumą (36:33).

Po ilgosios pertraukos Argentinos žaidėjai atrodė pavargę, o ilgesnį atsarginių žaidėjų suolelį turintys brazilai didino rungtynių tempą ir sėkmingai pasinaudojo varžovų pažeidžiamumu.

Brazilams pavyko neutralizuoti argentiniečių lyderį Luisą Scola, kuris pataikė vos 2 metimus iš 10 ir pelnė 9 taškus per 33 minutes.

Kovą dėl atšokusių kamuolių Rubeno Magnano auklėtiniai laimėjo itin užtikrintai 39-26.

Ketvirtfinalyje Brazilijos rinktinė susitiks su graikus sutriuškinusiais serbais. Rungtynių pradžia rugsėjo 10 dieną 19 val.

Brazilijos rinktinė: Raulis Neto 21 (9/10 metimų), Marquinhos Vieira 13, Tiago Splitteris (8 atk. kam.) ir Leandro Barbosa po 10, Andersonas Varejao 8 (9 atk. kam.)

Argentinos rinktinė: Pablo Priginio 18, Facundo Campazzo 11, Selemas Safaras 10, Luisas Scola 9 (2/10 metimų, 7 atk. kam.).